۴۰ درصد نامزدهای انتخابات مجلس در گلستان انصراف دادند

استاندار گلستان از انصراف ۴۰ درصد نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد و گفت: از مجموع ۳۱۶ نامزد تایید صلاحیت شده، ۴۰ درصد از ادامه رقابت‌ها انصراف دادند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از روابط‌عمومی استانداری گلستان، علی‌محمد زنگانه در نشست بررسی تبلیغات انتخابات استان گلستان در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر اظهار کرد: حضور نامزدها در این دوره از انتخابات و تأیید صلاحیت‌ها بر اساس اصل بی‌طرفی، نشانه سلامت انتخابات است.

وی با بیان اینکه انتخابات در گلستان کاملاً رقابتی است و در بین نامزدها از تمام سلایق سیاسی، اقوام و مذاهب حضور دارند، افزود: فرایند انتخابات در استان با سالم‌ترین شکل ممکن پیش می‌رود و امیدواریم تا انتها این سلامت حفظ شود.

استاندار گلستان افزود: با توجه به سرمای هوای روزهای اخیر، عوامل برگزارکننده انتخابات علاوه بر تأمین گرمایش محل شعب، باید به‌گونه‌ای مدیریت کنند تا مردم بدون معطلی در کمترین زمان رأی خود را به صندوق بیندازند.

وی از تلاش دست‌اندرکاران انتخابات برای برگزاری این حماسه در ستادهای اجرایی، نظارتی و بازرسی، اصحاب رسانه و اعضای شورای تأمین قدردانی کرد و گفت: هیئت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و شورای نگهبان با هم‌دلی و برادری، فرایند انتخابات را پیش می‌برند.

زنگانه گفت: گلستان یکی از سالم‌ترین استان‌های کشور در زمینه رخ ندادن جرایم و تخلفات انتخاباتی است و با تلاش همه دل‌سوزان، انتخاباتی پرشور و با مشارکت بالا را خواهیم داشت.

کد خبر 731868

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.