۱۵۵۰۰ واحد مسکن مهر در قم پایان کار ندارد

مدیر منطقه هشت شهرداری قم گفت: ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد آپارتمانی در اتحادیه تعاونی مسکن مهر هنوز پایان کار ندارد، در حالی که دسترسی به سند مالکیت برای مالکان بسیار مهم است.

علیرضا مظفری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در قم اظهار کرد: بسیاری از مجتمع‌های مسکونی در این منطقه دارای پایان کار نبودند که مقرر شد شرایط برای صدور پایان کار مساعد شود و مسائل فنی از جمله تاییدیه آسانسور و آتش‌نشانی مورد توجه قرار گرفت.

وی افزود: در اتحادیه تعاونی مسکن مهر ۱۵ هزار و ۵۰۰ واحد آپارتمانی هنوز پایان کار ندارند که دسترسی به سند مالکیت که برای مالکان بسیار مهم است در صورت نداشتن پایان کار امکان‌پذیر نیست که با برگزاری جلسه‌ای با نماینده آن‌ها فضایی در اختیارشان قرار داده شد تا بتوانند صدور پایان کار را تسریع بخشند.

مدیر منطقه هشت شهرداری قم خاطرنشان کرد: پروانه‌های صادر شده در این منطقه طی هشت ماه سال، ۱۶۸ مورد و تعداد گواهی عدم خلاف صادر شده ۲۰۷ مورد و تعداد استعلام انجام شده برای بانک‌ها و مراکز ۱۱۶۵ مورد بوده است.

مظفری ادامه داد: ۴۱۰۰ واحد پروانه برای طرح مسکن ملی و ۲۰ هزار و ۵۰۰ واحد پیش‌نویس صادره شده که در حال تبدیل به پروانه است.

وی عنوان کرد: سه پروژه نهضت مسکن ملی وجود دارد که در حال ساخت بوده و بعضی از قبل به عنوان مسکن مهر ساخته شده است.

کد خبر 731600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.