آغاز عملیات اجرایی راستگرد خیابان امام رضا(ع) به خیابان امام خمینی(ره)

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان گفت: عملیات اجرای راستگرد خیابان امام رضا (ع) به خیابان امام خمینی (ره) با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان آغاز شد.

حسن محمدحسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: همزمان با میلاد با سعادت حضرت مهدی (عج)، تلاش‌های مستمر مجموعه شهرداری منطقه ۱۱ اصفهان به نتیجه رسید و با تکمیل مراحل آزادسازی پروژه، عملیات عمرانی احداث راستگرد مطابق با طرح مصوب شهرداری اصفهان در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: یکی از چالش‌ها و گره‌های ترافیکی چند سال اخیر شمال شهر اصفهان که موجب ایجاد ترافیک و نارضایتی شهروندان شده بود، مربوط به چهارراه امام رضا (ع) و محل تقاطع این خیابان به خیابان امام خمینی (ره) است که به‌رغم در نظر گرفتن اعتبارات عمرانی در سال‌های اخیر به‌دلیل نبود توافق با مالکان برای آزادسازی املاک در مسیر پروژه، عملیاتی نمی‌شد.

مدیر منطقه ۱۱ شهرداری اصفهان تصریح کرد: با توجه به توافق با مالکان و اتمام فرایند آزادسازی املاک در مسیر پروژه راستگرد خیابان امام رضا (ع) به خیابان امام خمینی (ره)، عملیات اجرایی این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان به‌زودی آغاز خواهد شد.

وی افزود: بدون شک اجرای این پروژه تأثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی و اتلاف زمان شهروندان خواهد شد.

کد خبر 730225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.