یک میلیون و ۲۵۴ هزار و ۵۸۹ نفر در هرمزگان واجد شرایط رأی دادن هستند

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: یک میلیون و ۲۵۴ هزار و ۵۸۹ نفر در این استان واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۶۳۵ هزار و ۱۱۲ نفر مرد و ۶۱۹ هزار و ۴۷۷ نفر نیز زن هستند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از هرمزگان و به نقل از روابط‌عمومی استانداری، احسان کامرانی امروز _چهارشنبه دوم اسفند_ با اشاره به اینکه رأی اولی‌ها در استان ۷۷ هزار و ۴۰۴ نفر هستند، اظهار کرد: از این تعداد ۳۹ هزار و ۳۲۹ نفر مرد و ۳۸ هزار و ۷۵ نفر نیز زن هستند.

وی افزود: یک میلیون و ۲۵۴ هزار و ۵۸۹ نفر در این استان واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد ۶۳۵ هزار و ۱۱۲ نفر مرد و ۶۱۹ هزار و ۴۷۷ نفر نیز زن هستند.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: ۱۴۵۱ شعبه اخذ رأی در هرمزگان برای انتخابات پیش‌رو در نظر گرفته شده است که ۶۴۳ شعبه در مرکز، ۲۶۵ شعبه در غرب و ۵۴۳ شعبه در شرق است.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان اظهار کرد: هشت کمیته فناوری، آموزش، حقوقی، استعلامات، سیاسی، پشتیبانی، امنیت و اطلاع‌رسانی برای برگزاری انتخابات در استان تشکیل شده است.

کامرانی یادآور شد: هم‌اکنون تعداد صلاحیت‌شدگان در هرمزگان ۱۱۳ نفر است که از این تعداد ۱۰۰ نفر مرد و ۱۳ نفر زن هستند، از این شمار ۶۴ نفر در حوزه انتخابیه مرکز بندرعباس، ۲۵ نفر در حوزه میناب و ۲۴ نفر در حوزه بندرلنگه هستند.

به گزارش ایمنا، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند سال‌جاری برگزار خواهد شد.

کد خبر 729911

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.