عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۸ بهمن‌

در این بسته خبری از بحران کمبود نیروی آتش‌نشان در یزد تا بهره‌برداری از لاین کُندروی شمالی بزرگراه آزادگان پایتخت و احداث پارکینگ طبقاتی در بافت تاریخی قم را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری ایمنا، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

۳۲ نقطه برای تبلیغات انتخاباتی در سنندج تعیین شد

علی اصغری، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج گفت: ۳۲ نقطه برای تبلیغات مجاز انتخاباتی کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در سنندج تعیین شد.

مسیر برف‌گیر جاده گردشگری گنجنامه همدان پاکسازی شد

مرتضی رضایی، مدیر خدمات شهری شهرداری همدان گفت: مسیر برف گیر جاده گردشگری گنج نامه همدان برای بهره برداری عموم شهروندان و گردشگران زمستانی، پاکسازی و راه دسترسی به آن باز شد.

بهره‌برداری از لاین کُندروی شمالی بزرگراه آزادگان پایتخت

هادی حق بین، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از تکمیل بخش باقی‌مانده کُند رو شمالی بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: همزمان با یکصد و یکمین رویداد امید و افتخار و با حضور شهردار تهران این طرح مهم مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

اتاق ویژه مادر و کودک در ترمینال مسافربری اراک راه‌اندازی شد

علیرضا محمودی، شهردار اراک، از افتتاح و تجهیز اتاق ویژه مادر و کودک در ترمینال مسافربری این شهر توسط شهرداری خبر داد و گفت: لوازم و وسایل مورد نیاز این اتاق نیز فراهم شده و خدمت رسانی به مادران و کودکان در این اتاق آغاز شد.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۸ بهمن‌

احداث پارکینگ طبقاتی در بافت تاریخی قم ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد

سیدمحمدحسین دهناد، رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر قم گفت: احداث پارکینگ طبقاتی و تجاری بنفشه که در بافت تاریخی قم واقع شده است، ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سرنشینان چهار خودروی گرفتار در سیلاب یاسوج نجات یافتند

محمد رستمی، رئیس سازمان آتش نشانی و ایمنی شهرداری یاسوج گفت: سرنشینان چهار خودروی سواری گرفتار سیلاب در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با تلاش عوامل امدادی نجات یافتند.

چهارشنبه آخرین مهلت ثبت نام نامزدهای انتخابات مجلس در طرح تبلیغات پاکیزه ایلام است

افشین مظفری، شهردار ایلام گفت: نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر ایلام تا چهارشنبه هفته جاری فرصت ثبت نام در طرح تبلیغات پاکیزه دارند.

تصادف مرگبار در بزرگراه آزادگان تهران

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از تصادف مرگبار سواری دنا با گاردریل در بزرگراه آزادگان خبر داد و گفت: در این حادثه راننده حدود ۴۵ ساله این خودرو سواری جان باخت.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۸ بهمن‌

بحران کمبود نیروی آتش‌نشان در یزد

سعید پاک‌سرشت، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری یزد با اشاره به بحران کمبود نیروی آتش‌نشان در یزد گفت: در حال حاضر ۱۴۷ نیروی عملیاتی در ۱۳ ایستگاه آتش‌نشانی یزد در قالب ۳ شیفت فعال هستند.

بودجه ۱۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری ورامین تصویب شد

علیرضا مؤمنی، شهردار ورامین از تصویب بودجه یک هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی این شهرداری برای سال ۱۴۰۳ خبر داد و گفت: ۶۷ درصد این بودجه عمرانی است.

پنج مرکز ضایعاتی غیرمجاز در کرج پلمب شد

محمدرضا خسروی، رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج با اشاره به برخورد با مراکز غیرمجاز بر اساس ماده ۱۶ قانون پسماند گفت: در این راستا چهار مرکز تخریب و پنج مرکز پلمب شد.

کد خبر 728905

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.