کشف ۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در بویین‌زهرا

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین از کشف چهار محموله سوختی محتوی ۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در شهرستان بویین‌زهرا در ۱۱ ماهه امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از قزوین و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل تعزیرات حکومتی استان قزوین، علیرضا حسن‌پور از محکومیت ۲۴ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریالی قاچاق نفتی خبر داد و اظهار کرد: پرونده یک دستگاه خودروی باری به اتهام قاچاق ۲۷ هزار لیتر گازوئیل به ارزش هشت میلیارد و ۱۰۴ میلیون ریال در شعبه تعزیرات حکومتی شهرستان بویین‌زهرا رسیدگی شد.

وی اضافه کرد: شعبه با توجه به مستندات، اتهام انتسابی را محرز و علاوه بر ضبط کالا و مخازن کشف شده، متهم را به پرداخت ۱۶ میلیارد و ۲۰۸ میلیون ریال محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در ادامه عنوان کرد: شعبه به دلیل اینکه ارزش کالای قاچاق در حال حمل، کمتر از ارزش خودرو می‌باشد، معادل ارزش کالا به جریمه متهم اضافه و در مجموع به پرداخت ۲۴ میلیارد و ۳۱۲ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

حسن‌پور ادامه داد: در ۱۱ ماهه ۱۴۰۲ پرونده‌های چهار محموله سوختی با ۱۲۰ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در تعزیرات حکومتی شهرستان بویین‌زهرا رسیدگی و متخلفان مجازات شده‌اند.

کد خبر 728880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.