تلاش برای بقا در طبس و کازرون

هفته یازدهم مسابقات لیگ برتر هندبال با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، اصفهان، طبس، کازرون و کرمان پیگیری می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، هفته یازدهم لیگ برتر هندبال فردا _دوشنبه سی‌ام بهمن_ با برگزاری شش دیدار در شهرهای گچساران، اصفهان، طبس، کازرون و کرمان پیگیری می‌شود؛ در حساس‌ترین بازی هفته یازدهم صنعت مس کرمان میزبان گیتی‌پسند اصفهان است.

صنعت مس کرمان - گیتی پسند اصفهان

در مهمترین دیدار هفته، صنعت مس کرمان میزبان گیتی‌پسند اصفهان است. مس کرمان با ۲۲ امتیاز و ۱۰ برد در رده اول جدول قرار دارد و گیتی‌پسند با ۱۸ امتیاز و هشت پیروزی در جایگاه سوم قرار دارد.

تلاش برای بقا در طبس و کازرون

مس کرمان در هفته گذشته میهمان فراز بام خائیز دهدشت بود که مقابل تیم جوان دهدشتی به دهمین برد خود دست پیدا کرد و رسیدن به صدر جدول را برای حریفان سخت‌تر کرد. گیتی‌پسند میزبان فولاد مبارکه سپاهان بود و این تیم را در دربی حساس اصفهان با نتیجه‌ای نزدیک مغلوب خود کرد و جایگاه سوم جدول را برای خود حفظ کرد.

نفت و گاز گچساران - پلیمر خلیج فارس خرم آباد

در هفته یازدهم لیگ برتر نفت و گاز گچساران میزبان پلیمر است. نفت گاز گچساران با ۱۴ امتیاز و پنج برد در رده پنجم جدول و پلیمر با ۱۲ امتیاز و پنج برد در جایگاه هفتم جدول هستند.

گچسارانی‌ها در هفته گذشته میهمان آلومینیوم اراک بودند و موفق شدند میزبان خود را با نتیجه ۲۴ بر ۲۱ شکست دهند، در مقابل پلیمر نتوانست حریف طبسی‌ها شود و با نتیجه ۲۵ بر ۳۰ مغلوب این تیم شد.

سپاهان نوین - آلومینیوم اراک

در دیگر بازی این هفته آلومینیوم اراک میهمان سپاهان نوین اصفهان است. آلومینیوم اراک با پنج امتیاز و دو برد در رده دهم جدول قرار دارد.

در دومین دربی هفته گذشته شاگردان رحیمی‌زاده میهمان تیم پرواز هوانیروز بودند که نوینی‌ها توانستند سومین برد خود را در لیگ برتر به دست آورند و در رده نهم بایستند؛ با این تفاسیر که دو تیم در جدول کنار یکدیگر قرار دارند، این بازی جنگ بر سر جایگاه است.

زغال سنگ طبس - فراز بام خائیز دهدشت

رقابت دیگر در طبس با تیم جوان فراز بام خائیز دهدشت است؛ زغال سنگ طبس با ۱۳ امتیاز و پنج برد در رده ششم و فراز بام با دو امتیاز آخرین تیم جدول است.

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پرواز هوانیروز اصفهان

در بازی دیگر تقابل دو تیم سرباز در کازرون را شاهد هستیم؛ نیروی زمینی شهید شاملی کازرون با ۲۰ امتیاز و ۹ برد در رده دوم جدول قرار دارد و تیم هوانیروز اصفهان با چهار امتیاز و یک برد در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است.

فولاد مبارکه سپاهان -پیکان خراسان

فولاد مبارکه سپاهان میزبان پیکان خراسان است؛ فولاد مبارکه سپاهان با ۱۵ امتیاز و ۶ برد در رده چهارم جدول قرار دارد و پیکان خراسان با هشت امتیاز و سه برد در رده هشتم جدول قرار گرفته است.

تلاش برای بقا در طبس و کازرون

برنامه کامل مسابقات هفته یازدهم لیگ برتر هندبال

صنعت مس کرمان - گیتی پسند اصفهان (ساعت ۱۶)

داوران: رضا شنبدی - محمدامین پولادی

نفت و گاز گچساران - پلیمر خلیج فارس خرم آباد (ساعت ۱۶)

داوران: جواد یزدانیان - امین رضایی

سپاهان نوین - آلومینیوم اراک (ساعت ۱۶)

داوران: حمزه پیرامون - اسدالله نظریان

زغال سنگ طبس - فراز بام خائیز دهدشت (ساعت ۱۶)

داوران: محمدعلی قاسمی - مهدی قالب‌تراش

نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پرواز هوانیروز اصفهان (ساعت ۱۶)

داوران: روه‌ام تقویان - وحید افرا

فولاد مبارکه سپاهان -پیکان خراسان (ساعت ۱۸:۳۰)

داوران: افشین خراسانی - حامد دربهانی

جدول لیگ برتر هندبال ۱۴۰۲

تلاش برای بقا در طبس و کازرون

کد خبر 728737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.