شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با ۳ خصلت مهاجر، مجاهد و شهید عجین شده‌اند

شهردار اصفهان با بیان اینکه مبارزه با دشمنان اسلام در غربت ارج و قرب بیشتری نسبت به مبارزه در خاک وطن دارد، گفت: شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با سه خصلت مهاجر، مجاهد و شهید عجین شده‌اند که بسیار فضیلت دارد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، علی قاسم‌زاده شامگاه _چهارشنبه بیست‌وپنجم بهمن_ مصادف با چهارم شعبان میلاد حضرت ابوالفضل (ع) و روز جانباز همراه با مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با حضور در خانواده شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون «صفرعلی و محمدرضا سیفی» در محله ۲۴ متری (شیخ طوسی) اظهار کرد: شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با سه خصلت مهاجر، مجاهد و شهید عجین شده‌اند که بسیار فضیلت دارد.

وی افزود: مبارزه با دشمنان اسلام در غربت ارج و قرب بیشتری نسبت به مبارزه در خاک وطن دارد؛ شهدای مدافع حرم از آب و خاکشان هجرت کردند و در دفاع از حرم حضرت زینب (س) جانفشانی کردند و به درجه والای شهادت نائل آمدند.

شهردار اصفهان با اشاره به اینکه مسئله هجرت بارها در قرآن کریم تکرار شده است، خاطرنشان کرد: هجرت مبدا تاریخ قرآن بوده و از فضیلت بالایی برخوردار است.

نام‌گذاری ۵ معبر و بوستان به‌نام شهدای دفاع مقدس، رسانه و مدافع حرم در منطقه ۱۰

محمد صیرفی‌نژاد، مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان نیز در این دیدار با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون در این منطقه نسبت به دیگر مناطق بیشتر است، اظهار کرد: شهدای مدافع حرم برای دفاع از امنیت و حرم حضرت زینب (س) به شهادت رسیدند و این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی با تبریک اعیاد شعبانیه تصریح کرد: دلجویی از خانواده شهدا و بررسی مشکلات آن‌ها در حد توان در دستور کار قرار گرفته است.

صیرفی‌نژاد با بیان اینکه مدافعان حرم انسان‌های با ارزشی هستند که از جان و خانواده خود گذشتند تا حرمت حرم اهل بیت (ع) حفظ شود و دشمن به خاک آن‌ها نفوذ نکند، گفت: در حال حاضر ارج نهادن به خانواده شهدای مدافع حرم و دلجویی از آن‌ها وظیفه ما است.

وی تصریح کرد: مهرماه سال جاری پنج معبر و بوستان منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان به‌نام شهدای دفاع مقدس، رسانه و مدافع حرم نام‌گذاری شده است.

به گزارش ایمنا، در پایان این دیدار، شهردار اصفهان و مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از خانواده شهیدان صفرعلی و محمدرضا سیفی از شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون تجلیل و قدردانی کردند.

شهید صفرعلی سیفی فرمانده گردان امام حسن (ع) یکم فروردین ۱۳۶۲ متولد شد و یکم مرداد ۱۳۹۶ در سن ۳۳ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

شهید محمدرضا سیفی نیز ۱۵ خرداد ۱۳۵۹ متولد شد و ۱۹ خرداد ۱۳۹۵ در سن ۳۴ سالگی به سوی حق پرواز کرد.

کد خبر 728334

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.