عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۳ بهمن‌

در این بسته خبری از عرضه میوه شب عید از ۱۰ اسفند در میادین میوه تهران تا اضافه شدن ۲۱ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری رشت و راه‌اندازی ۱۰ غرفه عرضه میوه و تره‌بار در بازارچه ولیعصر شهرکرد را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری ایمنا، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم.

ناشناخته بودن، مشکل اصلی تهران در حوزه گردشگری

امیر قاسمی، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران، ناشناخته بودن را مهمترین مشکل تهران در حوزه گردشگری عنوان کرد گفت: امسال اصلی‌ترین هدف ما در هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری، مشخص شدن به عنوان مقصد گردشگری با شعار «تهران دیدنی» است.

تجهیز ایستگاه‌های آتش نشانی به پهبادهای تولید داخل

مهدی بابایی، رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص خرید پهپاد برای اطفای هوایی حریق، گفت: این موضوع در جلسات کمیته ایمنی مورد بررسی قرار گرفته و هیچ محدودیتی برای خرید نداریم.

عملیات ریل گذاری ۶ کیلومتر دیگر از قطار شهری کرج پایان یافت

مهرداد کیانی، شهردار کرج با بیان اینکه عملیات طرح توسعه خط ۲ قطار شهری کرج شتاب یافته است، اعلام کرد: روسازی و ریل گذاری ۶ کیلومتر دیگر این خط پایان یافت.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۳ بهمن‌

فعالیت یک هزار و ۲۰۰ دکل مخابراتی بدون مجوز در تهران

محمد ابراهیم دریغ، مدیرعامل شرکت ارتباط مشترک شهرداری تهران، با اشاره به وجود هفت هزار و ۸۰۰ دکل مخابراتی در پایتخت، گفت: از این تعداد دکل مخابراتی فعال برای ۵ هزار دکل مجوز صادر شده و یک هزار و ۲۰۰ دکل بدون مجوز نیز حکم ماده ۱۰۰ دریافت کرده‌اند که این احکام به‌زودی عملیاتی می‌شود.

تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری در سنندج

سیدانور رشیدی، شهردار سنندج از تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری در این شهر خبر داد و گفت: پروژه‌های جدید در سنندج بر اساس نیاز شهری کلید خورده است.

راه‌اندازی ۱۰ غرفه عرضه میوه و تره‌بار در بازارچه ولیعصر شهرکرد

سید رضا هاشمی، رئیس سازمان ساماندهی مشاغل و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری شهرکرد گفت: سازه ۱۰ غرفه عرضه مستقیم میوه و تره بار در بازارچه ولیعصر نصب و آماده بهره‌برداری است.

اضافه شدن ۲۱ دستگاه اتوبوس به ناوگان شهری رشت

علیرضا زارع، مدیرعامل سازمان حمل و نقل شهرداری رشت، از خریداری هفت دستگاه اتوبوس صفر جدید خبر داد که در مرحله نصب پلاک هستند و عنوان کرد: ۱۴ دستگاه دیگر را خریداری کردیم و به زودی به ناوگان شهری اضافه می‌شود.

عصرانه خبری شهرهای ایران در ۲۳ بهمن‌

میوه برای شب عید در کرج به اندازه کافی انبار شده است

شبیر اربابی، معاون اجرایی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: خوشبختانه به میزان مورد نیاز میوه در سردخانه‌های استان انبار شده و مشکلی در توزیع نخواهیم داشت.

آتش گرفتن یک دستگاه کامیون حامل یونولیت در قم

سید محمد جواد سجادی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم از آتش گرفتن یک دستگاه کامیون حامل بار یونولیت خبر داد.

عرضه میوه شب عید از ۱۰ اسفند در میادین میوه و تره‌بار تهران

مهدی بختیاری زاده، سرپرست سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران با اشاره به خرید و ذخیره‌سازی ۲۵۰۰ تن سیب و ۱۲۰۰ تن پرتقال برای عرضه شب عید، گفت: همچنین برای ماه مبارک رمضان هم ۱۰۰ تن خرما ذخیره‌سازی شده است.

کد خبر 727663

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.