ضرورت تعریف یک پروژه شاخص برای استقبال از بهار در اهواز

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: لازم است مناطق هشت‌گانه شهرداری حداقل یک پروژه شاخص به مناسبت استقبال از بهار ۱۴۰۳ تعریف کنند.

علی شمسی در حاشیه جلسه ستاد استقبال از بهار شهرداری اهواز در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: نبود ثبات مدیریت، آسیب زیادی به یک شهر می‌رساند، مؤلفه ثبات مدیریتی در اهواز از جمله مؤلفه‌های مؤثر بوده و امید است با تداوم ثبات مدیریتی موفقیت‌های بیشتری به ثمر برسد.

وی افزود: عملکرد مسئولان شهرداری توسط شهروندان همواره مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، مدیران و معاونان خدمات شهری مناطق باید بیش از پیش در راستای رفع نواقص به‌ویژه در پارک‌های محله کوشا باشند.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز مناطق هشت‌گانه را به تعریف حداقل یک پروژه شاخص به مناسبت استقبال از بهار ۱۴۰۳ موظف و خاطرنشان کرد: انتظار می‌رود با رسیدگی مناسب مدیران و معاونان خدمات شهری مناطق هشت‌گانه شهر در نوروز ۱۴۰۳ خدمات با کیفیت بهتری به شهروندان ارائه شود.

شمسی ادامه داد: در این صورت می‌توان با همت جمعی کارکنان شهرداری آغازی متفاوت را برای سال جدید در نظر گرفت.

وی با اشاره به اهمیت گل‌کاری وسیع در میادین شهر گفت: شهروندان انتظار دارند شهر هم‌زمان با آغاز سال جدید به صورت متفاوت و باکیفیت آماده شود؛ به ویژه آنکه هر سال اهواز میزبان جمع کثیری از هم‌وطنان از سایر نقاط کشور است.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز افزود: مناطق هشت‌گانه باید تدارکات لازم برای مناسبت‌های ملی و مذهبی را تا پایان سال در نظر بگیرند و مکلف هستند موارد مربوط به آماده‌سازی شهر را رعایت کنند.

کد خبر 725459

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.