هیبت مجازی جهان استکبار در دنیا فرو ریخته‌ است

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: امروز هیمنه و هیبت مجازی جهان استکبار به سرکردگی آمریکا در دنیا فرو ریخته و به حمد خدا جمهوری اسلامی ایران توانسته همه راهبردهای دشمنان را در دنیا ناکام بگذارد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی امروز _سه‌شنبه سوم بهمن_ در مراسم تشییع و خاکسپاری شهید حجت الله امیدزاده که در گلزار شهدای شهر کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: درود و سلام خدا بر مجاهد و شهید بزرگ حاج صادق امیدزاده شهیدی که به مصداق آیه شریفه من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهد وا الله بر عهد و پیمان خدای متعال پای‌بند بود تا مورد رحمت الهی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه شهیدان برای ما عزت‌آفرین هستند، افزود: اگر تاریخ را نگاه کنید هیچ‌گاه اسلام و مسیر راه خدا پیش نرفته مگر با شمشیر مجاهدان راه خدا یا قول و عمل عالمان.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: این مسیر دین خدا مبارزه با باطلان و شیاطین دنیا است اما به حمد خدا نیروهای سربلند قدس سپاه پاسداران در سراسر اقصی نقاط جهان حضور دارند و به فرموده امام راحل اسلام سنگرهای کلیدی دنیا را فتح خواهد کرد.

سردار ریحانی ادامه داد: دشمنان و شیاطین قصد داشتند عراق را تفکیک کنند و برای این هدف هزاران میلیارد دلار خرج کردند اما به حمد خدا با پشتیانی این مجاهدان مدافع حرم امروز عراق تبدیل به یک الگوی کشور اسلامی شده و امروز عراق به‌دست مجاهدان راه خدا افتاده است.

وی تصریح کرد: دشمنان درصدد بودند که سوریه را هم تفکیک کنند و پایگاه‌های اسلام ناب را در نظام جمهوری اسلامی ایران از بین ببرند اما به پشتیبانی فرزندان این کشور و مجاهدان راه خدا و نیروهای عزیز قدس موفق نشدند.

وی با بیان اینکه قصد تفکیک یمن هم داشتند، بیان کرد: امروز یمن افتخارش این است که در مقابل آمریکا قرار گرفته است و چند روز قبل که بسیاری از پایگاه‌های یمن مورد حمله قرار گرفت آنها نیز یک ناو جنگی آمریکا را مورد هدف قرار دادند.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه تاکید کرد: امروز هیمنه و هیبت مجازی جهان استکبار به سرکردگی آمریکا در دنیا فرو ریخته و به حمد خدا جمهوری اسلامی ایران توانسته همه راهبردهای دشمنان را به سرکردگی آمریکا در دنیا یا از بین ببرد یا ناکام بگذارد.

سردار ریحانی ادامه داد: همه این توفیقات به پشتیبانی ملت سربلند ایران بوده که با همه مشکلات تحریم‌ها و چالش‌هایی که وجود داشته به پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی ایران سرافراز بودند و در همه صحنه‌ها حاضر شدند.

وی با اشاره به گفته رهبر معظم انقلاب که فرمودند خرمشهرهای دیگری در پیش داریم، تاکید کرد: این مسیر، مسیر مبارزه با جهان استکبار و پایگاه‌های شیاطین است اما به حمد خدا ما توانستیم هیمنه جهان استکبار را در هم بشکنیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: یک زمانی امام راحل ما فرمودند مسئله اول جهان اسلام فلسطین است و امروز با توجه به حوادث غزه این موضوع در جهان مطرح است و علیه تفکر شیطانی به پا خاسته‌اند که این از نشانه‌های فروپاشی جهان استکبار است.

ریحانی افزود: به حسب ظاهر این شهید والامقام از دنیا رفته و در میان ما نیست اما به گفته قرآن شهیدان زنده هستند و بدانید لنگر این نظام شهیدان و خانواده‌های آنها هستند.

کد خبر 722496

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.