پیش‌بینی بورس فردا ۲۳ دی ۱۴۰۲

در بازار فردا احتمال افزایش هیجان وجود دارد و احتمال منفی شدن شاخص نیز بسیار بالاست.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، روز چهارشنبه شاهد یک بازار سبز و پر تقاضا بودیم، بازار با رشد ۱۴ هزار ۵۹۱ واحدی همراه بود، یکی از دلایل این موضوع رشد قیمت دلار به بالای ۵۱ هزار تومان بود که منجر به افزایش تقاضا در کلیت بازار شد.

صندوق‌های اهرمی نیز با رشد بسیار خوبی همراه بودند و اهرم رشد چهار درصدی را به ثبت رساند که اگر می‌خواستیم روز چهارشنبه بازار شنبه را پیش بینی کنیم به طور قطع یک روند مثبت را پیش بینی می‌کردیم اما روز جمعه شاهد برخی اتفاقات سیاسی بودیم که منجر شد کمی پیش بینی کردن اتفاقات آتی دستخوش تغییرات شود.

توقیف نفت کش آمریکایی توسط ارتش می‌تواند کمی بر روی بازار فردا تأثیر گذار باشد و احتمال روند منفی برای بازار فردا وجود خواهد داشت و یا اگر مثبت باشد احتمال اینکه مانند روز چهارشنبه باشد بسیار کم است، از این رو در دقایق ابتدایی بازار فردا احتمال افزایش هیجان وجود دارد و احتمال منفی شدن شاخص نیز بسیار بالاست.

کد خبر 719466

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۰۰:۱۲ - ۱۴۰۲/۱۰/۲۳
    0 0
    چرا همیشه نیمه خالی لیوان رو می‌بینید، هم ما و هم شما می‌دانید که توقیف نفتکش آمریکایی هرگز نمی‌تواند سبب جنگ شود بلکه اقتدار و قدرت ایران را بیشتر نشان می‌دهد، ضمن اینکه اتفاقات دیروز باعث افزایش 4 دلاری قیمت نفت شد. ولی متاسفانه این شما کارشناسان هستید که منفی بودن را به بازار القا میکنید.