قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری و سقفی در تهران چقدر است؟
لیست قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل در ایران

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل بر اساس نوع ورق و فوم پانل تعیین می‌شود.

قیمت انواع ساندویچ پانل در تهران چقدر است؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری و سقفی در تهران چقدر است؟

۰۵۱۳۶۲۲۸۸۰۰

قیمت انواع ساندویچ پانل در تهران بر اساس عوامل مختلفی مانند نوع متریال، نوع ورق و فوم عایق، متراژ پانل و نوسانات اقتصادی تعیین می‌شود. به همین خاطر نمی‌توان قیمت مشخص و دقیقی برای انواع پانل ارائه داد. از همین رو برای اطلاع از قیمت انواع ساندویچ پانل، نیاز است با تولید کنندگان انواع ساندویچ پانل تماس بگیرید و استعلام قیمت بگیرید.

معمولاً شروع قیمت ساندویچ پانل از متری ۳۷۵ هزار تومان است، اما برای محاسبه دقیق و به‌روز بایستی کارشناسان واحد فروش نظر کارشناسانه دهند. ساندویچ پانل یا پانل ساندویچی، از جمله مصالح مدرن ساختمانی است که جایگزین مناسبی برای مصالح قدیمی مانند آجر محسوب می‌شود.

پانل ساندویچی به دلیل داشتن مزایای فراوان از جمله کیفیت و مقاومت بالا، طرفداران بسیاری دارد. با توجه به اینکه هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز پایین می‌باشد، محصولی اقتصادی و به صرفه به شمار می‌رود. قیمت ساندویچ پانل نیز به نسبت سایر متریال ساختمانی مناسب بود و گزینه‌ای ایده‌آل برای ساخت انواع سازه است.

تصویر و عکس ساندویچ پانل

عوامل موثر بر قیمت

کاربری سازه، نوع ورق و فوم مصرفی، منطقه نصب پانل، متراژ پانل، نوسانات اقتصادی

انواع

ساندویچ پانل دیواری، ساندویچ پانل سقفی، ساندویچ پانل سردخانه، ساندویچ پانل کلین روم

جنس ورق

آلومینیوم، گالوانیزه، آلوزینک

جنس فوم عایق

پلی اورتان، پلی استایرن، پشم شیشه، پشم سنگ، XPS

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل بر اساس نوع ورق و فوم پانل تعیین می‌گردد. به طوری که انتخاب انواع ورق ساندویچ پانل مانند آلوزینک، گالوانیزه یا آلومینیوم بر روی قیمت هر متر مربع از پانل تاثیر گذار است. البته پیش از انتخاب پانل مورد نظر، ابتدا بایستی کاربری سازه مشخص شود تا با توجه به کاربری، نوع متریال نیز انتخاب شود.

برای انتخاب نوع متریال مصرفی علاوه بر کاربری سازه، منطقه نصب پانل نیز موثر است. مناطقی که آب و هوای مرطوب دارند، بایستی از ساندویچ پانل‌های ضدآب استفاده نمایند که بدون شک قیمت آن با سایر پانل‌ها تفاوت دارد.

ضخامت پانل نیز یکی دیگر از عواملی است که قیمت پانل را تغییر می‌دهد. برای مثال قیمت ساندویچ پانل ۴ سانتی متر از قیمت ساندویچ پانل ۳ سانتی متر بیشتر خواهد بود و این مسئله امری بدیهی است. ساندویچ پانل‌ها دارای دو نوع دیواری و سقفی هستند که هر متر مربع پانل سقفی و دیواری نیز قیمت‌های مختلفی خواهند داشت.

مراحل خرید انواع ساندویچ پانل به چه صورت است؟

مشتریان عزیز برای خرید انواع ساندویچ پانل ابتدا بایستی نوع متریال مصرفی را انتخاب کنند. برای انتخاب نوع ورق و فوم عایق پنل ساندویچی، بایستی به کاربری سازه توجه نمود. برای مثال ساندویچ پنل برای ساخت خانه ویلایی با سوله ورزشی تفاوت دارد.

پس از مشخص نمودن کاربری سازه، باید به مکان نصب ساندویچ پانل توجه نمود. پس از بررسی شرایط منطقه، بایستی از کارشناسان واحد فروش مراکز معتبر، استعلام قیمت گرفت. همچنین می‌توان از مشاورین تولید کنندگان معتبر، مشاوره قبل از خرید دریافت نمود.

این افراد به دلیل داشتن سابقه و تجربه در این زمینه، به خوبی شما را راهنمایی می‌کنند تا انتخاب بهتری داشته باشید. بدین وسیله شما می‌توانید ساندویچ پنل مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری نمایید. مشاورین واحد فروش، بر اساس بودجه مشتری پانل‌های مناسب را پیشنهاد داده و در امر خرید این عزیزان را راهنمایی می‌کنند.

ساندویچ پانل دست دوم چه قیمتی دارد؟

قیمت ساندویچ پانل دست دوم بدون شک از پانل نو کمتر بوده و مقرون به صرفه است. اما آیا استفاده از پانل دست دوم برای ساخت سازه منطقی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر، استفاده از پانل دست دوم که قبلاً در سقف یا دیوار سوله یا ویلا قرار گرفته است، به صرفه نیست. زیرا این پانل دوام کمتری دارد و در صورت خرابی هزینه‌های تعمیر آن با خرید پانل نو برابری می‌کند.

بنابراین اگر خواهان استفاده از ساندویچ پانل برای ساخت سازه هستید، می‌توانید از ساندویچ پانل ارزان استفاده کنید. قیمت ساندویچ پانل ارزان اقتصادی است و دوام و ماندگاری آن بالا می‌باشد.

ساندویچ پانل‌های دست دوم به دلیل اتصال با پیچ و مهره به سازه قبلی، دارای حفره هستند. زمانی که بخواهید دوباره از این پانل‌ها در سازه دیگر استفاده نمایید، این حفره‌ها آب‌بندی سازه را زیر سوال می‌برند. همین مسئله باعث آسیب اسکلت سازه می‌شود و با اولین بارش برف یا باران، داخل سازه پر از آب خواهد شد. به همین خاطر پیشنهاد می‌شود ساندویچ پانل ارزان را با قیمت مناسب خریداری کنید.

آیا رنگ انواع ساندویچ پانل بر روی قیمت تاثیر گذار است؟

بدیهی است که قیمت ساندویچ پانل رنگی به نسبت پانل سفید بیشتر است. زیرا هزینه رنگ آمیزی نیز به این پانل‌ها اضافه خواهد شد. حتی ضخامت پانل‌ها نیز بر روی کیفیت و قیمت انواع ساندویچ پنل موثر است.

با این وجود، تولیدکنندگان با انصافی در بازار وجود دارند که انواع ساندویچ پانل رنگی را بدون هزینه مازاد در اختیار مشتریان قرار می‌دهند. این مراکز معتبر که تولید کننده و ارائه دهنده انواع ساندویچ پانل در تهران هستند، حداقل سود را در نظر گرفته و هدف آن‌ها رضایت مشتری است.

مراکز فروش ساندویچ پانل معتبر، قابلیت سفارشی سازی انواع ساندویچ پانل را دارند. تنها کافیست با کارشناسان فروش این مراکز تماس گرفته و مشخصات مورد نیاز را بازگو کنید. سپس طراحان با تجربه و ماهر، پانل سفارشی شما را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت تولید می‌کنند.

جمع بندی برای قیمت انواع ساندویچ پانل در تهران

بهترین راه برای استعلام قیمت انواع ساندویچ پانل در تهران چیست؟ چطور می‌توان به قیمت واقعی انواع ساندویچ پنل پی برد؟ قطعاً استفاده از تجربه دیگران به خرید بهتر در این زمینه کمک خواهد کرد. افرادی که این پانل‌ها را از مراکز معتبر تهیه نموده و رضایت دارند، بهترین راهنما هستند.

ساندویچ پانل یکی از مصالح مدرن ساختمانی است و برای اطلاع از قیمت آن بایستی با تولیدکنندگان اصلی در ارتباط بود. این افراد تخصص کافی در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل دارند و قیمت به روز و دقیق را اعلام می‌کنند.

نوسانات موجود در بازار ارز و محدودیت مواد اولیه، باعث تغییر قیمت انواع ساندویچ پانل می‌شود. از همین رو نمی‌توان برای پانل‌ها قیمت دقیق ماهانه یا سالانه ارائه داد. بهترین روش برای استعلام قیمت انواع ساندویچ پانل، ارتباط با مراکز خرید و فروش معتبر در تهران است. این مراکز با توجه به کاربری سازه و بودجه شما، بهترین پانل‌ها را با قیمت مناسب ارائه می‌دهند.

نمایشگاه مرکزی فروش (مشهد، بزرگراه پیامبر اعظم (ص) بین سجادیه و هاشمی رفسنجانی، مقابل پیامبر اعظم (ص) ۷۷)

۰۵۱۳۶۲۲۸۸۰۰

بزرگترین شرکت تولید کننده ساندویچ پانل در ایران

کد خبر 717310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.