پیشرفت ۹۵ درصدی ایستگاه آتش‌نشانی میدان حج/ تکمیل پروژه تا دی ۱۴۰۲

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان گفت: احداث ایستگاه آتش‌نشانی میدان حج به عنوان پایگاه ۲۸ آتش‌نشانی اصفهان با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار، تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت عمرانی داشته است و کمتر از یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

مهدی سلطان‌آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به احداث نخستین ایستگاه آتش‌نشانی در منطقه هفت اصفهان اظهار کرد: این ایستگاه به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع در خیابان هسا، محدوده میدان حج در حال احداث است.

وی افزود: عملیات عمرانی احداث این ایستگاه به عنوان پایگاه ۲۸ آتش‌نشانی اصفهان تاکنون ۹۵ درصد پیشرفت عمرانی داشته است و کمتر از یک ماه آینده تکمیل خواهد شد.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان تاکید کرد: مساحت آشیانه این ایستگاه به منظور استقرار خودروها و تجهیزات، ۴۲۰ متر مربع در نظر گرفته شده است و زیرزمین آن نیز ۴۱۰ متر مربع مساحت دارد.

سلطان‌آقایی با اشاره به مساحت بخش اداری این ایستگاه گفت: طبقه همکف با کاربری اداری مساحتی حدود ۳۶۰ متر مربع دارد و برای اتاق استراحت کارکنان نیز ۳۸۰ متر مربع در این ایستگاه اختصاص پیدا کرده است.

وی با اشاره به اعتبار مورد نیاز این پروژه ادامه داد: برای احداث این ایستگاه، ۳۰ میلیارد تومان اعتبار از سوی شهرداری منطقه در نظر گرفته شده است.

مدیر منطقه هفت شهرداری اصفهان با اشاره به ضرورت وجود ایستگاه آتش‌نشانی در این منطقه تصریح کرد: تأمین امنیت و آرامش خاطر شهروندان از اولویت‌های مدنظر مدیریت شهری است و جانمایی این ایستگاه در نزدیکی میدان حج، از شمالی‌ترین مناطق اصفهان با همین هدف بوده است.

سلطان‌آقایی گفت: با تکمیل این پروژه و تأمین تجهیزات زیرساختی و اداری آن توسط منطقه هفت، این ایستگاه برای بهره‌برداری در اختیار سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان قرار می‌گیرد.

کد خبر 713132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.