اگر به من باشد فردا با مورایس تمدید می‌کنم/ تلاش می‌کنیم در نقش‌جهان میزبان آسیا باشیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه سپاهان گفت: ورزشگاه نقش‌جهان سرمایه ملی است و تلاش می‌کنیم هماهنگی‌هایی انجام دهیم تا بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا را در این ورزشگاه برگزار کنیم.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و مس رفسنجان عصر امروز _شنبه هجدهم آذر_ در چارچوب هفته دوازدهم فصل بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۰۰ در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان به‌مصاف هم رفته‌اند.

منوچهر نیکفر سرپرست مدیرعاملی باشگاه سپاهان در نخستین مصاحبه رسمی خود با اصحاب‌رسانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای من باعث افتخار است که در باشگاه بزرگ سپاهان خدمت می‌کنم و امیدوارم بتوانم در دوران حضور در این باشگاه موثر باشم و در راستای اهداف سپاهان و شادی هواداران این باشگاه قدم برداریم. از زحمات محمدرضا ساکت تشکر می‌کنم و سعی می‌کنم همان راه و استراتژیک را در پیش بگیرم.

وی درخصوص جدایی محمدرضا ساکت و جانشینی خودش و همچنین برنامه‌هایی که به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی سپاهان دارد افزود: سپاهان باشگاهی نیست که با آمدن و رفتن یک نفر برنامه‌هایش تغییر کند و به مسیر خود ادامه خواهد داد. ضمن اینکه شرکت فولادمبارکه نیر همیشه حمایت خود را از باشگاه سپاهان داشته و خواهد داشت. من‌هم تلاش می‌کنم آرامش در تیم فوتبال حفظ شود و تمدید قرارداد بازیکنان و خواسته‌های سرمربی را به‌عنوان سرمربی انجام دهم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه سپاهان درباره اقداماتی که برای تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید صورت گرفته و خواهد گرفت تصریح کرد: اضافه‌شدن یا کم‌شدن رشته‌هایی در باشگاه سپاهان باید مورد بررسی قرار بگیرد. باشگاه سپاهان چند رشته‌ای‌ست و هدف خدمت کردن به جامعه ورزش اصفهان است. در زمانی که در عضویت هیئت‌مدیره باشگاه بودم تلاش می‌کردیم تعدد رشته‌ها در باشگاه وجود داشته باشد و باتوجه به استعدادهایی که در جامعه وجود دارد و تیم‌داری‌هایی که باعث سلامت مردم می‌شود تلاش می‌کردیم تعدد تیم‌ها را ایجاد کنیم و با این روش جوان‌ها را جذب کنیم.

منوچهر نیکفر خاطرنشان کرد: این خط ادامه پیدا کرده و چند تیم هم با تصمیم هیئت‌مدیره منحل شده‌اند که باید بررسی کنیم. اما سیاست‌مان این است باوجود اینکه رشته اول‌مان فوتبال است تا جایی که می‌توانیم از ورزش‌های دیگر غافل نشویم. درباره برنامه‌های‌مان برای ورزش زنان باشگاه سپاهان نیز در جای خود صحبت می‌کنیم.

وی با اشاره به تمدید قرارداد دوباره با امید نورافکن برای برطرف کردن مشکل بازی این بازیکن ادامه داد: خوشبختانه شب گذشته با امید نورافکن به توافق رسیدیم و قرارداد جدیدی به امضا رساندیم. صبر کردیم محرومیت و مصدومیت وی نیز بگذرد تا به‌زودی شاهد بازگشت نورافکن به ترکیب تیم باشیم. برنامه تمدید قرارداد و جذب بازیکنان جدید طبق صحبتی که با سرمربی انجام دادیم، براساس لیست بازیکنان موردنیاز توسط ژوزه مورایس نسبت به ورودی و خروجی‌ها اقدام خواهیم کرد.

سرپرست مدیرعاملی سپاهان درخصوص ادامه حضور ژوزه مورایس روی نیمکت سپاهان به‌عنوان سرمربی گفت: از عملکرد ژوزه مورایس راضی هستیم اما هر قراردادی دو طرفه است. اگر به من باشد همین فردا برای مدت سه‌سال دیگر با ژوزه مورایس تمدید خواهم کرد.

منوچهر نیکفر در رابطه با تعامل با اصحاب‌رسانه نیز تصریح کرد: موفقیت هر تیم و باشگاهی چهار پایه اصلی است که شامل رسانه، هواداران، بازیکن و مدیریت فنی و مدیریت باشگاه می‌شود و هرکدام از این‌ها تزلزل پیدا کند ثبات تیم از بین می‌رود. خواهش من از اصحاب‌رسانه این است که همچون گذشته سپاهان را که هم‌اکنون هم تنها نماینده ایران در آسیا و فراتر از یک تیم استانی است حمایت کنند.

وی در پایان درخصوص بازگشت سپاهان به ورزشگاه نقش‌جهان برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: تلاش می‌کنیم ورزشگاه نقش‌جهان میزبان دیدار تیم فوتبال سپاهان در مرحله یک‌هشتم نهایی فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا باشد. این ورزشگاه با این‌همه سرمایه‌گذاری ایجاد شده که بازی‌های بزرگی در آن ایجاد شود. هماهنگی لازم را با مسئولان ذی‌ربط انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم از این سرمایه‌ملی به بهترین شکل استفاده شود. ورزشگاه نقش‌جهان برای همین روزها ساخته شده و ارزش فوتبال ما چنین ورزشگاهی است که توسط شرکت فولادمبارکه سرمایه‌گذاری شده و ما هم به‌عنوان مدیران باید تدابیر لازم را برای آن اتخاذ کنیم.

کد خبر 710667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.