دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان با رئیس قوه قضاییه

اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان با رئیس قوه قضاییه دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از مرکز رسانه قوه‌قضاییه، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای در ادامه سلسله دیدارها و نشست‌های هم‌اندیشی مستمر خود با نمایندگان مجلس، امروز _شنبه هجدهم آذر_ با اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان دیدار کرد.

این دیدار پیرو درخواست جمعی از نمایندگان استان اصفهان در زمان حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای در مجلس شورای اسلامی به منظور برگزاری نشست مشترک مجلس و قوه قضائیه در روز سیزدهم آذر صورت گرفت.

اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان بر همین اساس از ریاست قوه قضائیه به سبب تسریع در اجابت درخواست دیدار آن‌ها، قدردانی به عمل آوردند و تعامل میان دستگاه قضا و مجلس را بی‌سابقه قلمداد کردند.

دیدارهای ریاست قوه قضائیه با نمایندگان مجلس در فراکسیون‌ها و کمیسیون‌ها و مجامع استانی مستمر برگزار می‌شود و حجت‌الاسلام والمسلمین محسنی اژه‌ای طی ۲۹ ماه سپری شده از دوران ریاست خود بر عدلیه، حدود ۲۰ نشست هم‌اندیشی مشترک را با اعضای کمیسیون‌ها، فراکسیون‌ها و مجامع نمایندگان استانی مجلس شورای اسلامی برگزار کرده است.

رئیس دستگاه قضا در این نشست هم‌اندیشی با اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان، به تبیین و تشریح بعضی مسائل و مشکلات اساسی و ریشه‌ای در کشور پرداخت.

همچنین در جریان این نشست برخی از عمده‌ترین مسائل و مشکلات مربوط به استان اصفهان نیز به صورت تخصصی و موشکافانه مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار گرفت و رئیس قوه قضائیه پیشنهادهایی را برای رفع این مسائل مطرح کرد که با استقبال اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان همراه بود.

پیش از سخنان رئیس قوه قضائیه نیز اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان به طرح مطالب و مباحثی در رابطه با مسائل، مشکلات و موضوعات مختلف پرداختند.

کد خبر 710587

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.