پلمب مرکز غیرمجاز لاغری و زیبایی در اصفهان

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از شناسایی و پلمب مرکز غیرمجاز لاغری و زیبایی توسط مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سرهنگ مسعود طریفی اظهار کرد: مأموران پلیس نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اقدامات هوشمندانه پلیسی از اقدام مجرمانه فردی در زمینه راه‌اندازی مرکز لاغری و زیبایی غیرمجاز در شهر اصفهان مطلع شدند و بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده مشخص شد این فرد با راه‌اندازی این مرکز اقدام به دخالت در امور پزشکی از طریق برگزاری کلاس‌های آموزشی، ارائه رژیم غذایی و تجویز داروهای غیرمجاز می‌کند.

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: در این راستا مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به همراه کارشناسان معاونت درمان مرکز استان به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی انجام شده از محل موفق به کشف مقادیر قابل توجهی دارو و تجهیزات پزشکی غیرمجاز شدند.

وی با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و مرکز مربوطه نیز حسب دستور قضائی پلمب شد، خاطرنشان کرد: شهروندان برای مراجعه به مراکز و کلینیک‌های لاغری و زیبایی قبل از هر چیز از اعتبار و داشتن مجوز آن مرکز اطمینان حاصل کنند و در صورت مشاهده و اطلاع از هر گونه فعالیت غیر قانونی در این زمینه مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

کد خبر 710169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.