برگزاری نخستین جلسه شورای حقوق عمومی در شهرداری خرم آباد

برای نخستین بار جلسه شورای حقوق عمومی در شهرداری خرم آباد با حضور مدیران کل برگزار و دادستان خرم آباد در این جلسه در خصوص ترک فعل ، تضیع حقوق عمومی وپرداخت دیون شهرداری تذکرات لازم را ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا از لرستان، داریوش بارانی امروز _دوشنبه بیست‌ونهم آبان‌ماه_ در جلسه شورای حقوق عمومی، اظهار کرد: جلسه شورای حقوق عمومی شهرداری خرم آباد با محوریت دادستان خرم آباد و ابتکار ایشان برای نخستین بار در شهرداری خرم آباد با حضور مدیران کل برگزار شد که دادستان کل تذکرات لازم را در خصوص ترک فعل، تضییع حقوق عمومی و پرداخت دیون شهرداری ارائه کرد.

وی با اشاره به طلب بیش از ۸۰۰ میلیاردی شهرداری از دستگاه‌های اجرایی اظهار کرد: شهرداری نهادی است که نیازمند حمایت است زیرا به واسطه اقتصاد ضعیف مردم این شهر ما نمی‌توانیم بر روی مشارکت مردم متمرکز شویم بنابراین ضرورت دارد که مدیران در بعد شخصیت حقیقی خود به عنوان یک شهروند و بعد شخصیت حقوقی پای کار بیایند و به مجموعه مدیریت شهری کمک کنند تا مطالبات وصول شود.

وی افزود: در شهرداری لرستان نه مشکل ایده داریم نه مشکل طرح و شهر خرم آباد هم ظرفیت‌های خوبی برای کار کردن دارد اما، واقعیت این است که مسائل مالی گریبانگیر شهرداری خرم آباد است که امیدوارم دستگاه‌های دولتی در این زمینه به کمک شهرداری بیایند تا بتوانیم منشأ خوبی باشیم برای شهروندان و همشهریان باشیم.

داریوش شاهوند دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هم در این جلسه از برخورد قضائی قاطع با ترک فعل مدیران در استان خبر داد و بر پرداخت بدهی در فرصت معین به شهرداری تاکید کرد.

شهرداری خرم آباد بیش از ۸۰۰ میلیارد تومان از ادارات و دستگاه‌های دولتی طلب دارد.

کد خبر 705780

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.