جزئیات آب‌گرفتگی معابر شهر اهواز از زبان معاون خدمات شهری شهرداری

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با اشاره به استفاده از ظرفیت تمام سازمان‌های شهرداری برای دفع آب‌های سطحی گفت: در تلاش هستیم با همکاری آبفا طی چند ساعت آینده با تخلیه آب‌های سطحی معابری پاکیزه را برای فردا که دانش‌آموزان باید به مدرسه بروند فراهم کنیم.

مهدی شمسی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا در خوزستان اظهار کرد: با توجه مدل بارندگی که در اهواز رخ می‌دهد و در کمترین زمان بیشترین بارش صورت می‌گیرد با بارندگی به میزان ۳۰ میلی‌متر اکثر خیابان‌های شهر دچار آب‌گرفتگی شد.

وی افزود: در تلاش هستیم با همکاری آبفا طی چند ساعت آینده با تخلیه آب‌های سطحی معابری پاکیزه را برای فردا که دانش آموزان باید به مدرسه بروند فراهم نمائیم.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز با تشریح به وضعیت بارنی و آب‌گرفتگی معابر در مناطق ۸ گانه شهرداری اهواز ادامه داد: با آغاز بارش‌ها در منطقه یک شهرداری و به ویژه در خیابان ادهم شرایط مساعدی وجود نداشت اما با همکاری سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی به سرعت نسبت به پمپاژ و تخلیه آب‌های سطحی تجمع شده اقدام شد و اکنون در حالت پایداری گرفته است.

شمسی اضافه کرد: منطقه ۷ شهرداری اهواز نیز یکی دیگر از مناطقی بود که شرایط مساعدی به ویژه در محله سپیدار نداشت که با تلاش‌هایی که از صبح امروز شد با تخلیه آب‌های جاری در معابر این منطقه نیز در وضعیت مساعدی قرار گرفته است.

وی بارش شدید باران در صبح امروز را عامل کندی عملیات تخلیه آب‌های سطحی دانست و تصریح کرد: با فروکش کردن بارندگی با استفاده از ظرفیت تمام سازمان‌های شهرداری و شرکت آب و فاضلاب در حال تخلیه آب‌های سطحی هستیم و تا دو الی سه ساعت آینده به پایان می‌سد.

معاون خدمات شهری شهرداری اهواز تاکید کرد: در منطقه سه شهرداری اهواز شرایط نرمال است و در منطقه شش با توجه به پیش‌بینی‌هایی که انجام شده بود از شب گذشته در حالت آماده‌باش قرار هستیم و از صبح امروز تلاش برای ایجاد شرایط در منطقه آغاز شده و تیم‌های عملیاتی در حال تخلیه آب‌های جاری در معابر هستند.

کد خبر 705716

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.