صدرنشینی مینه‌سوتا و بوستون در کنفرانس غرب و شرق بسکتبال NBA

بامداد امروز مسابقات بسکتبال NBA در کنفرانس غرب و شرق برگزار شد که حاصل آن صدرنشینی مینه‌سوتا و بوستون در پایان بازی‌ها بود.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، بامداد امروز در چارچوب مسابقات بسکتبال NBA، تیم مینه‌سوتا تیمبر ولوز با ۱۲۱ بر ۱۲۰ و تنها با اختلاف یک امتیاز برابر نیواورلینز پلیکانز به برتری رسید و به صدر جدول کنفرانس‌غرب صعود کرد. در این دیدار کارل آنتونی تانز فوروارد مینه‌سوتا با کسب ۲۹ امتیاز شش رباند و ۹ پاس منجر به امتیاز نقش پررنگی در پیروزی تیم خود داشت و تلاش‌های برندون اینگرام فوروارد پلیکانز که ضمن کسب ۳۰ امتیاز به عنوان بهترین بازیکن این دیدار انتخاب شد برای پیروزی تیم خود نتیجه‌ای نداشت.

در یکی دیگر از بازی‌های مهم امروز نیز میلواکی‌باکس تیم رده سومی کنفرانس شرق با نتیجه ۱۳۲ بر ۱۲۵ دالاس‌ماوریکس را مغلوب کرد و نهمین برد فصل خود را جشن گرفت. گفتنی است در این دیدار یانیس آنتتوکومپو فوروارد و ستاره میلواکی با کسب ۴۰ امتیاز، پانزده ریباند و هفت پاس منجر به گل ستاره میدان بود و بیشترین نقش را در برد تیمش ایفا کرد و کایری اروینگ گارد هم ۳۹ امتیاز برای تیم خود کسب کرد.

نیویورک، ممفیس، شیکاگو و، اوکلاهاما موفق به شکست حریفان‌شان شدند. این رقابت‌ها امشب و بامداد فردا با برگزاری ۹ دیدار ادامه خواهد یافت. لازم به‌ذکر است در جدول رده‌بندی این رقابت‌ها بوستون، فیلادلفیا و میلواکی از کنفرانس‌شرق و مینه‌سوتا، دنور و دالاس از کنفرانس‌غرب در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

کد خبر 705489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.