نتایج هفته چهارم لیگ‌برتر هندبال مردان / گیتی‌پسند تنها نماینده پیروز اصفهان

هفته چهارم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور امروز دنبال شد و به‌جز گیتی‌پسند که مقابل نفت‌وگاز گچساران پیروز شد، سپاهان، سپاهان‌نوین و پرواز هوانیروز شکست خوردند.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، رقابت‌های هفته چهارم سی‌وششمین دوره لیگ برتر مردان باشگاه‌های ایران عصر امروز _دوشنبه بیست‌ودوم آبان‌_ با برگزاری شش دیدار به‌صورت غیرهمزمان دنبال شد و در پایان جایگاه چند تیم در بالای جدول تغییر کرد.

در حساس‌ترین دیدار این هفته فینالیست‌های فصل گذشته لیگ برتر یعنی تیم‌های سپاهان و نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون با توجه به حواشی سال گذشته و حکم انضباطی در مورد میزبانی در زمین بی‌طرف، در دیداری پایاپای در سالن فدراسیون هندبال، به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار حساس و تماشایی طلایی‌پوشان اصفهان موفق شدند نیمه اول را با برتری ۱۶ بر ۱۲ به پایان برسانند اما در نهایت شاگردان حمید صادق شاه‌نشین با تجربه بیشتر و بازی بهتر با نتیجه ۲۷ بر ۲۵ به پیروزی رسیدند.

تیم‌های پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد و پرواز هوانیروز در هفته چهارم به رقابت پرداختند، بازیکنان پلیمر در نیمه اول با برتری ۱۶ بر ۱۴ به رختکن رفتند. در نیمه دوم تیم پرواز توانست برای دقایقی اختلاف خود را کم‌تر کند و از تیم حریف پیشی بگیرد، اما در نهایت پلیمری‌ها با نتیجه ۳۳ بر ۳۱ بازی را به نفع خود به پایان رساندند.

در دیگر بازی هفته چهارم صنعت‌مس کرمان و سپاهان نوین اصفهان مقابل یکدیگر قرار گرفتند.

شاگردان سید محمد موسوی این دیدار را با قدرت آغاز کردند و با برتری ۱۴ بر ۹ نیمه اول را به پایان رساندند، در دقایق پایانی نیمه دوم سپاهان نوین توانست اختلاف خود را کم‌تر کند، اما در نهایت این بازی را با نتیجه ۲۴ بر ۲۰ واگذار کرد و با این نتیجه نماینده کرمان در لیگ برتر هندبال جایگاه خود در صدر جدول رده‌بندی را تثبیت کرد.

پیکان خراسان در هفته چهارم بازی خوبی از خود مقابل تیم فرازبام خائیز دهدشت به نمایش گذاشت، نیمه اول این دیدار با نتیجه ۱۲ بر ۹ به نفع پیکان به پایان رسید؛ در نیمه دوم دهدشتی‌ها توانستند اختلاف خود را به حداقل برسانند؛ در نهایت تیم پیکان با گل لحظه آخری به پیروزی ۲۵ بر ۲۴ مقابل فرازبام دست پیدا کند و اولین پیروزی خود در لیگ سی و ششم را به‌دست بیاورد.

در دیگر دیدار مهم این هفته تیم گیتی‌پسند اصفهان با نفت‌وگاز گچساران به رقابت پرداختند، در نیمه اول شاگردان کیوان صادقی با نتیجه ۱۶ بر ۱۱ به رختکن رفتند؛ در نیمه دوم این بازی تیم گیتی‌پسند توانست اختلاف خود را بیشتر کند و با نتیجه ۳۱ بر ۲۳ به پیروزی برسد تا به جایگاه سوم جدول صعود کرده و بیش از پیش در قامت مدعی ظاهر شود.

در آخرین دیدار هفته چهارم تیم‌های زغال سنگ طبس و آلومینیوم اراک به میدان رفتند. تیم زغال زنگ نیمه اول را با برتری ۱۳ بر ۱۱ به پایان رساند؛ در نیمه دوم تیم آلومینیوم توانست به اولین پیروزی خود در هفته چهارم دست پیدا کند و با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ این دیدار را واگذار کرد.

نتایج هفته چهارم سی‌وششمین دوره لیگ برتر مردان ایران به‌شرح زیر است:

سپاهان اصفهان ۲۵ – نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون ۲۷

فرازبام خائیز دهدشت ۲۴ – پیکان خراسان ۲۵

صنعت‌مس کرمان ۲۴ – سپاهان‌نوین اصفهان ۲۰

پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد ۳۳ – پرواز هوانیروز اصفهان ۳۱

گیتی‌پسند اصفهان ۳۱ – نفت‌وگاز گچساران ۲۳

زغال‌سنگ طبس ۳۲ – آلومینیوم اراک ۲۶

جدول رده‌بندی تیم‌ها در پایان هفته چهارم سی و ششمین دوره لیگ برتر مردان ایران به شرح زیر است:

۱. صنعت‌مس کرمان – ۸ امتیاز

۲. زغال‌سنگ طبس – ۷ امتیاز

۳. گیتی‌پسند اصفهان – ۷ امتیاز

۴. نیروی‌زمینی شهیدشاملی کازرون – ۶ امتیاز

۵. سپاهان اصفهان – ۶ امتیاز

۶. پلیمر خلیج‌فارس خرم‌آباد – ۶ امتیاز

۷. نفت‌وگاز گچساران – ۲ امتیاز

۸. پیکان خراسان – ۲ امتیاز

۹. فرازبام خائیز دهدشت – صفر امتیاز

۱۰. سپاهان‌نوین اصفهان – صفر امتیاز

۱۱. پرواز هوانیروز اصفهان – صفر امتیاز

۱۲. آلومینیوم اراک – صفر امتیاز

کد خبر 703973

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.