عذرخواهی و تشکر باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از فدراسیون فوتبال

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان از مسئولان فدراسیون فوتبال عذرخواهی و از حمایت‌ها و همراهی‌های برگزارکنندگان مسابقه تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و آلمالیق ازبکستان تشکر کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط‌عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، این باشگاه از مسئولان فدراسیون فوتبال عذرخواهی و از حمایت‌ها و همراهی‌های برگزارکنندگان مسابقه تیم‌های فوتبال سپاهان ایران و آلمالیق ازبکستان تشکر کرد.

در این بیانیه آمده است:

«باشگاه فولاد مبارکه سپاهان لازم می‌داند در رابطه با برگزاری مسابقه تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان ایران و آلمالیق ازبکستان در ورزشگاه آزادی و رقم خوردن شب فوتبالی ارزشمند نکات ذیل را یادآوری نماید:

در مدت زمان کوتاه و محدودی به جهت صدور رأی کمیته انضباطی AFC که جز ارکان مستقل و بدون اجازه حضور و پیگیری و اطلاع مسئولین ایرانی حاضر در آن کنفدراسیون به جهت تعارض منافع صادر شده بود، طبق اطلاع رسمی AFC بازی در ورزشگاه آزادی الزامی بود و از همان لحظه تلاش‌های جدی و راهبردی فدراسیون محترم جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه ریاست محترم جناب آقای تاج برای جلوگیری از وقفه و اختلال و ایجاد مشکل جدیدی آغاز تا نهایتاً با همکاری و تلاش شایسته مسئولین شرکت توسعه و تجهیز و مدیران و پرسنل خدوم ورزشگاه آزادی و عنایت وزیر محترم ورزش و جوانان این مهم به بهترین نحو در آن مجموعه برگزار شد که بدین‌وسیله از کلیه دست‌اندرکاران صمیمانه سپاسگزاری و تقدیر می‌نمائیم.

از همراهی هواداران با غیرت نساجی مازندران نیز که پرشور در این شب فوتبالی ملی همراهی با تیم با کیفیت و بازیکنان شایسته و مربی فهیم نساجی و همچنین تیم سپاهان را داشتند، خالصانه تشکر می‌نمائیم.

حضور ارزشمند و سازنده و روحیه‌بخش جناب آقای تاج ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و جناب آقای بهاروند مسئول محترم سازمان لیگ و جناب آقای امیر قلعه‌نویی سرمربی محترم تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران، در اردوی تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان را پاس می‌داریم و این حمایت راستین را ارج می‌نهیم.

این مسابقه تجربه تاریخی و موفقی از همدلی هواداران فوتبال را که با پرچم‌های سپاهان و نساجی به ورزشگاه آزادی آمده بودند به نمایش گذاشت، اما در این بین شاهد رفتار معدود افراد تماشاگرنما بودیم که دور از شأن باشگاه سپاهان در مقطعی کوتاه به ساحت فدراسیون محترم فوتبال جسارت کردند که موجبات تکدر خاطر همگان از جمله بازیکنان، مسئولین و مدیران و کادر فنی تیم را که شب قبل مسابقه و پیش از آن شاهد همراهی و مساعدت و عنایت جناب آقای تاج بودند را فراهم آورد، که بدین‌وسیله ضمن مردود دانستن این اقدام هر چند کوتاه، از ریاست و مسئولین و پرسنل پرتلاش فدراسیون عذرخواهی می‌نمائیم.

بر خود وظیفه می‌دانیم از همکاری شایسته و مؤثر اصحاب رسانه و خبرنگاران اصفهان و تهران که روایتگر صادق این شب تاریخی بودند تقدیر و بر همت عالی مسئولین محترم امنیتی، انتظامی و اجرایی، یگان ویژه، جمعیت حامیان هواداران و بخش‌های مختلف فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان درود و سپاس تقدیم نمائیم.

در پایان از هواداران عزیز سپاهان که مثل همیشه با حمایت چشمگیر و همت غیرتمندانه و مؤدبانه خود کیلومترها را پیمودند تا تیم محبوب خود را در تهران تنها نگذارند، سپاسگزاریم و خاضعانه از آنان به واسطه تمام فشارهایی که در ماه‌های گذشته متحمل شدند، دلجویی می‌نمائیم. همراهی شما در این مقطع که سپاهان عزیز تحت حملات بی‌سابقه منفعت‌طلبان و بدخواهان قرار گرفته است، در تقویم فوتبال ایران به افتخار ثبت خواهد شد.

امید است که این پیروزی تاریخی مقدمه موفقیت‌هایی آتی باشگاه سپاهان باشد.»

کد خبر 702531

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.