دیوار پیکسلی بر ساختمان ایستگاه متروی میدان آزادی نصب می‌شود

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان گفت: دیوار پیکسلی تا دوماه آینده بر ساختمان ایستگاه متروی میدان آزادی این کلان‌شهر نصب خواهد شد.

حمید قنادنیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا اظهار کرد: سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان در تلاش است برای زیباسازی میدان آزادی دیوار پیکسلی همچون نمونه مشابه آنکه بر نمای ساختمان ایستگاه متروی میدان ۲۵ آبان اجرا شده است را بر ساختمان متروی این میدان نیز نصب کند.

وی با اشاره به اینکه دیوار پیکسلی نوعی رسانه شهری محسوب می‌شود، افزود: تاکنون جمع‌بندی دقیقی برای محتوای دیوار پیکسلی ساختمان ایستگاه متروی میدان آزادی صورت نگرفته است، اما به احتمال زیاد محتوای تجاری داشته باشد و برای مناسبت‌های فرهنگی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با تاکید بر اینکه پروژه‌های زیباسازی حال مردم را خوب می‌کند، اما اجرای آن در شهری مانند اصفهان که هنر و روحیه هنری با تاریخ آن عجین شده، سخت است، ادامه داد: در شهر اصفهان با مردمی روبه‌رو هستیم که همه هنرمند هستند و سواد بصری آن‌ها بسیار زیاد است.

وی وظیفه حوزه زیباسازی را به دو بخش پیرایش و آرایش تقسیم‌بندی کرد و گفت: در بخش پیرایش به‌منظور تأمین آرامش شهروندان به حذف زوائد و نازیبایی‌ها در شهر می‌پردازیم و در بخش آرایش المان‌ها، مبلمان، نورپردازی به نقاط شهر افزوده می‌شود.

کد خبر 702215

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.