گرانی برخی کالاها همچنان مردم را آزار می‌دهد

امام جمعه اهواز با تاکید بر افزایش نظارت بر قیمت‌ها گفت: با وجود ثبات قیمت دلار همچنان قیمت برخی کالاها افزایش و سبب آزار مردم می‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، حجت‌الاسلام سید عبدالنبی موسوی‌فرد امروز_ جمعه سی‌ویکم شهریورماه_ در خطبه‌های نماز جمعه مصلی امام خمینی (ره) اهواز اظهار کرد: رزمندگان اسلام در سال‌های دفاع مقدس مقابل همه مستکبران ایستادند و قدرت جبهه حق در رویارویی نظامی را به دنیا نشان دادند، دستاوردهای دفاع مقدس آنقدر زیاد است که به گفته رهبر انقلاب اگر ده‌ها کتاب قطور در خصوص آنها نوشته شود بازهم تمام نمی‌شود.

وی افزود: این دستاوردها حاصل اتحاد ملت ایران و ولایت است، نمونه‌ای از آن را در دفاع مقدس مشاهده کردیم که نشان داد وحدت و اتصال به ولایت سبب ایستادگی و مقاومت می‌شود.

امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه در قرارداد ترکمانچای بخشی‌ای کشور جدا شد و مقاومتی نبود، ادامه داد: ملت همان ملت بود با این تفاوت که در آن زمان ولایت فقیه وجود نداشت، در جنگ جهانی دوم نیز ایران توسط متفقین اشغال شد به گونه‌ای که فرماندهان بیگانه در تهران قدم می‌زدند و امور کشور را به دست داشتند در حالی که نیروی نظامی کشور جلوی آنها ایستادگی نمی‌کرد.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت برخی کالاها نگران‌کننده است، تاکید کرد: نظارت‌ها باید افزایش پیدا کند و قیمت‌ها باید توسط مسئولان کنترل شوند چرا که گرانی‌ها همچنان سبب آزار مردم می‌شوند، چرا با وجود تثبیت دلار، برخی قیمت‌ها همچنان افزایشی است.

موسوی فرد با اشاره به اینکه ایجاد اشتغال مطالبه مردم است توضیح داد: حضور رئیس جمهور در سازمان ملل به اعتراف غربی‌ها، شکست پروژه منزوی کردن ایران بود و با دست پر از این سفر بازگشتند، دولت دیپلماسی فعالی با کشورهای دنیا ایجاد کرده که از نتایج آن می‌توان به عضویت در سازمان همکاری شانگهای، دعوت از ایران در گروه اقتصادی بریکس و پایان یافتن دیپلماسی التماسی اشاره کرد.

کد خبر 689525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.