رانندگان به جای مسیر آستارا از جاده اردبیل - سرچم تردد کنند

مدیرکل مدیریت بحران استان اردبیل گفت: با توجه به مسدود بودن مسیر اردبیل - آستارا، رانندگانی که قصد تردد از این مسیر را دارند، از مسیر اردبیل - سرچم تردد کنند.

به گزارش ایمنا، مهدی خدمتی اظهار کرد: بارش شدید باران در آستارا و گردنه حیران منجر به ریزش سنگ در جاده و مسدود شدن مقطعی مسیر شد که با تلاش عوامل امدادی مسیر بازگشایی شد.

وی افزود: بارش شدید باران همچنین منجر به تخریب بخشی از جاده اردبیل آستارا در حوالی لوندویل شد که در حال حاضر تردد از این مسیر امکان‌پذیر نیست.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل خاطرنشان کرد: رانندگانی که قصد تردد از این مسیر را دارند، می‌توانند از مسیرهای جایگزین اردبیل - سرچم و یا اسالم خلخال تردد کنند.

وی با بیان اینکه در پی بارش شدید باران و وقوع سیل در شهر آستارا با دستور استاندار اردبیل کمک‌های امدادی برای شهروندان آستارا ارسال شد، تصریح کرد: در این راستا امدادگران جمعیت هلال احمر استان با استعداد چهار تیم عملیاتی و پمپ عازم آستارا شدند.

معتمدیان گفت: با توجه به قطعی آب در آستارا پنج دستگاه تانکر آبرسانی به این شهر اعزام شده است و یک دستگاه کامیون آب بسته‌بندی شده نیز برای شهروندان آستارا به این شهر ارسال می‌شود.

وی اضافه کرد: علاوه بر این مقرر شد برای تأمین نان مورد نیاز شهروندان هم اقدامات لازم انجام شود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل افزود: خوشبختانه ریزش سنگ تلفاتی به دنبال نداشته و راهداران در کم‌ترین زمان ممکن اقدام به پاکسازی مسیر کردند.

هواشناسی استان اردبیل در روزهای اخیر با اعلام هشدارهای سطح زرد و نارنجی به شهروندان توصیه کرد ملاحظات ایمنی را مدنظر قرار دهند.

منبع: ایرنا

کد خبر 688490

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.