ورزشگاه‌های آزادی و نقش‌جهان به VAR مجهز می‌شوند

طی برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته از سوی AFC، روز شنبه هفته آینده مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا برای نصب VAR در ورزشگاه‌های آزادی و نقش‌جهان به ایران می‌آیند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، قرار است روز شنبه هفته آینده، مسئولان AFC برای نصب دستگاه VAR به ایران بیایند و مقدمات نصب این دستگاه را در دو ورزشگاه آزادی و نقش‌جهان فراهم کنند. همچنین به‌دلیل میزبانی پرسپولیس و نساجی در ورزشگاه آزادی و سپاهان در نقش‌جهان، تنها این دو ورزشگاه مجهز به سیستم VAR می‌شوند و فعلاً خبری از VAR در استادیوم‌های دیگر نیست.

باتوجه به نزدیک شدن آغاز رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳، کنفدراسیون فوتبال آسیا در روزهای گذشته نسبت به ارسال ایمیل‌ها و دستورالعمل‌ها اقدام کرد که از طریق فدراسیون فوتبال برای باشگاه‌ها نیز ارسال شد و ستاد برگزاری مسابقات در باشگاه با حضور معاونان، مدیران و مسؤولان بخش‌های مربوطه، برای بررسی اقدامات انجام شده و تقسیم وظایف برای امور جاری تشکیل جلسه داد.

ضمن اینکه مسائلی چون استقبال از تیم میهمان و گروه اعزامی کنفدراسیون اعم از ناظر و مسؤول مسابقه، داوران و افسران، شرایط ورزشگاه محل تمرین و برگزاری مسابقه و دیگر موارد در این نشست مطرح شد تا باشگاه‌های ایرانی حاضر در رقابت‌های لیگ‌قهرمانان آسیا بتوانند میزبانی آبرومندانه‌ای از حریفان خود در خانه داشته باشند.

کد خبر 686483

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.