اصفهان با چهار تیم در لیگ‌برتر هندبال حضور می‌یابد

پس از بازگشت تیم هندبال سپاهان‌نوین به لیگ برتر، سهمیه اصفهان در فصل سی‌وششم روی عدد چهار باقی‌ماند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سی‌وششمین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور از روز _دوشنبه سیزدهم شهریورماه_ به‌طور رسمی آغاز می‌شود و ۱۲ تیم برای کسب بهترین عنوان با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

آن‌هم در شرایطی که طبق تصمیم فدراسیون هندبال، در فصل جدید برخلاف فصول گذشته خبری از مرحله پلی‌آف نخواهد بود و قهرمان لیگ برتر پس از بازی‌های دور رفت و برگشت مشخص می‌شود.

در آستانه شروع این رقابت‌ها، یک سهمیه به اصفهان بازگشت و پس از مکاتبات رسمی میان مدیران تیم هندبال سپاهان‌نوین و فدراسیون هندبال و با توجه به بازه‌زمانی که جهت انجام امور اداری در نظر گرفته و اعلام شد، تیم سپاهان‌نوین اصفهان موفق به انجام موارد مطروحه در زمان تعیین شده گردید و به عنوان تیم دوازدهم در جدول مسابقات لیگ برتر فصل ۱۴۰۳ _۱۴۰۲ قرار گرفت.

در هفته نخست مسابقات تیم هندبال سپاهان‌نوین مهمان تیم نفت‌وگاز گچساران خواهد بود، زردپوشان زاینده‌رود در سی‌وپنجمین دوره مسابقات لیگ برتر هندبال در جایگاه سوم قرار گرفتند.

علاوه‌بر سپاهان‌نوین، تیم‌های سپاهان، گیتی‌پسند و پرواز هوانیروز نیز در فصل سی‌وششم حضور خواهند داشت تا مانند فصل قبل، اصفهان با چهار سهمیه از ۱۲ تیم در لیگ‌برتر شرکت کند.

کد خبر 684413

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.