شهادت ۲ مامور پلیس در درگیری با قاتل مسلح

جانشین فرماندهی استان اصفهان از شهادت دومین مامور پلیس در درگیری مسلحانه با قاتل یک شهروند خبر داد و گفت: در این درگیری مسلحانه قاتل به هلاکت رسید.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، سردار محمدرضا هاشمی‌فر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تیراندازی فردی مسلح و قتل شهروندی در یکی از خیابان‌های شهرستان اصفهان، بلافاصله مأموران انتظامی کلانتری ۱۶ به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در صحنه، فرد مسلح که عرصه را بر خود تنگ می‌بیند، به محض مشاهده پلیس به سمت مأموران انتظامی اقدام به تیراندازی می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در نهایت با اقدام سریع مأموران انتظامی حاضر در صحنه، قاتل مسلح در درگیری مسلحانه با پلیس به هلاکت می‌رسد و دو نفر از مأموران انتظامی نیز به شدت مجروح و جهت مداوا به مرکز درمانی منتقل می‌شوند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان تصریح کرد: استواریکم امیر حسین‌زاده‌احمدی و گروهبان یکم محمداحسان شفیعی از مأموران شجاع کلانتری ۱۶ شهرستان اصفهان پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل شدند.

سردار هاشمی‌فر ضمن تبریک و تسلیت شهادت این مأموران وظیفه شناس به خانواده شهیدان والا مقام، هم‌رزمان وی و عموم مردم استان اصفهان خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر شهیدان گران‌قدر به‌زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کد خبر 680887

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.