دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری آغاز به‌ کار کرد

دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، ششمین نمایشگاه حمل‌ونقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه حفاظت و ایمنی امروز (سه‌شنبه) با حضور شهردار اصفهان، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و برخی دیگر از مسئولان و مدیران شهری آغاز به‌کار کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در سه عنوان نمایشگاهی شامل دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، ششمین نمایشگاه حمل‌ونقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه حفاظت و ایمنی بیش از ۹۰ شرکت فعال در حوزه‌های مرتبط حضور دارند.

اقداماتی همچون توربین‌های بادی برای تولید برق، پنل‌های خورشیدی، تجهیزات نوین آتش‌نشانی برای ارتقای امنیت در شهر اصفهان، دستگاه‌های هوشمند دریافت پسماند خشک و دستگاه اسکن تنه درختان برای تشخیص بیماری و پیشگیری از سقوط درختان که یکی از چالش‌های شهر اصفهان است، در این نمایشگاه ارائه خواهد شد.

رویکرد این سه عنوان نمایشگاهی بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، گسترش کلان‌شهرها و نیازهای خدماتی مورد نیاز شهروندان در حوزه شهری و صنایع مرتبط با آن، همچنین ارتقای کیفیت زندگی مردم در دوران توسعه شهرنشینی است.

برگزاری این نمایشگاه‌ها می‌تواند در ارتباط بیش از پیش صنعت، خدمات شهری و زندگی مردم، سازمان‌ها و دستگاه‌های ارائه‌کننده خدمات شهری و راهکاری نوین در مدیریت شهری و حمل‌ونقل مؤثر باشد.

به گزارش ایمنا، دوازدهمین نمایشگاه جامع مدیریت شهری، ششمین نمایشگاه حمل‌ونقل و ترانزیت و دوازدهمین نمایشگاه حفاظت و ایمنی روزهای دهم تا سیزدهم مردادماه، از ساعت ۱۵ تا ۲۱ واقع در کمربندی شرق، نمایشگاه بین‌المللی اصفهان میزبان کارشناسان حوزه مدیریت شهری، حمل‌ونقل و حفاظت، ایمنی و عموم مردم علاقه‌مند به حوزه‌های خدمات شهری خواهد بود.

کد خبر 676936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.