عرضه اولیه غمایه امروز انجام می‌شود

امروز _چهارشنبه بیست‌ویکم تیرماه_ فرابورس ایران میزبان عرضه اولیه ۱۲ درصدی سهام شرکت خمیر مایه رضوی در نماد غمایه به روش حراج به صندوق‌های سرمایه گذاری است.

به گزارش ایمنا، براساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران، امروز تعداد ۲۸,۸۰۰,۰۰۰ سهم از سهام شرکت خمیر مایه رضوی برای اولین بار پس از پذیرش در بازار دوم فرابورس ایران در نماد معاملاتی (غمایه) و نمونیک RAVZ۱ به روش حراج صرفاً به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط عرضه می‌شود.

در این خصوص توجه به موارد زیر ضروری است:

۱) دوره سفارش‌گیری از ساعت ۰۹:۱۵ لغایت ساعت ۱۱:۱۵ است.

۲) باتوجه به اینکه روش عرضه حراج است، اولویت تطبیق سفارشات ابتدا قیمت بوده و در قیمت‌های برابر، اولویت با زمان ارسال سفارش است.

۳) امکان ارسال سفارش برای معامله‌گران برخط و ایستگاه‌های بر خط گروهی فراهم است. ارسال سفارش خرید برای صندوق‌های سرمایه‌گذاری در سهام و مختلط، صرفاً توسط ایستگاه‌های معاملاتی (نامک) صورت می‌گیرد.

۴) خریداران امکان ارسال سفارش‌های متعدد به سامانه معاملاتی را دارند لکن حداکثر سهام قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی ۱، ۰۰۰، ۰۰۰ سهم است.

۵) سفارش‌های ثبت شده طی دوره سفارش‌گیری قابل اصلاح یا حذف هستند. پس از پایان این دوره، ورود، حذف یا اصلاح سفارش مجاز نیست.

۶) کلیه درخواست‌های خرید جهت ورود سفارش می‌بایست مضربی از ۲ سهم باشد.

۷) وفق تبصره ماده ۶ مکرر ۳ دستورالعمل پذیره نویسی و عرضه اولیه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، بورس مربوطه باید تعداد و قیمت سهام تخصیص داده شده به سرمایه‌گذاران واجد شرایط را به تفکیک مشخصات هر سرمایه‌گذار واجد شرایطی که در عرضه اولیه شرکت نموده است در روز عرضه اولیه افشا کند. صرفاً صندوق‌هایی (صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهام و مختلط) مجاز به ورود سفارش در عرضه است که گزارش ارزشیابی سهام تهیه شده توسط صندوق را به آدرس ایمیل MarketOperatio ifb.ir ارسال کرده‌اند.

۸) متعهد خرید و سقف تعهد: شرکت تأمین سرمایه دماوند به میزان ۱۴، ۴۰۰، ۰۰۰ سهم معادل ۵۰ درصد عرضه اولیه.

آغاز دوره سفارش‌گیری در نماد (غمایه)

براساس اطلاعیه مدیریت عملیات بازار فرابورس ایران دوره سفارش‌گیری نماد غمایه از ساعت ۰۹:۱۵ تا ۱۱:۱۵ است.

کد خبر 672890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.