توزیع بیش از ۳۰۰ تن آسفالت در سطح منطقه دو اراک

مدیر منطقه دو شهرداری اراک از توزیع ۳۵۰ تن آسفالت در سطح منطقه دو طی هفته اخیر خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، علی وفایی‌راد بعد از ظهر امروز_ دوشنبه ۲۹ خردادماه_ در جمع خبرنگاران از توزیع ۳۵۰ تن آسفالت در سطح منطقه دو اراک خبر داد و اظهار کرد: این میزان شامل توزیع ۸۰ تن آسفالت در محل ایستگاه اتوبوس تازه تعریض شده واقع در خیابان شریعتی بعد از ورودی شهرک گردو بوده است.

وی افزود: اجرای لکه‌گیری آسفالت ابتدای کوچه فرهنگ مقابل داروخانه واقع در خیابان شهید شیرودی و فرعی‌های آن، ترمیم و آسفالت کندمان ترانشه اداره برق مقابل اداره انتقال خون واقع در ابتدای کوچه میرعشقی در خیابان شهید شیرودی انجام شد.

مدیر منطقه دو شهرداری اراک با بیان اینکه هم اکنون عملیات اجرایی اصلاح و ترمیم جاده کمربندی جنوبی در دست اجرا است، خاطرنشان کرد: با توجه به جمع‌آوری گاردریل های وسط جاده و نصب نیوجرسی به جای آن، افتادگی شانه در مسیر ایجاد شده است که در راستای ایمن‌سازی از ابتدای راستگرد بلوار شهیدان جهان‌پناه به سمت کمربندی و شهرک ولیعصر واقع در حوزه منطقه دو، در دست ترمیم و توزیع آسفالت است.

مدیر منطقه دو شهرداری اراک تصریح کرد: در پی درخواست شهروندان، لکه‌گیری آسفالت در شهرک بهشتی فاز یک معابر فرعی اطراف مسجد الزهرا، روبه‌روی ساختمان مرکزی شهرداری، معابر اصلی و جنب معاونت عمرانی استانداری واقع در شهرک گردو، دیوارچینی زمین خالی پشت درمانگاه الزهرا واقع در خیابان اسدآبادی براساس درخواست اهالی که به محل تجمع افراد شرور و تجمع زباله تبدیل شده بود، انجام شد. همچنین جمع‌آوری جداول قدیمی و اجرای ۱۵ متر جدول ایستاده برای سهولت تردد ساکنان کوچه شهید پاگلی واقع در خیابان شهید اسدآبادی انجام شد.

وفایی‌راد گفت: بر اساس اجرای طرح جهادی، ایمن‌سازی فضای شهری به ویژه پارک‌ها و حوزه اجراییات منطقه در راستای ایمن‌سازی کانال جمع‌آوری آب‌های سطحی، لوله‌های آبیاری فضای سبز نوار جنگلی پردیس از زیر پل شهر صنعتی کنار ریل راه آهن و شهرک بهشتی فاز یک همسطح‌سازی و خاک‌ریزی شد.

کد خبر 668176

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.