عصرانه خبری شهرهای ایران در ۱۷ خردادماه

در این بسته خبری از زنده‌گیری ۱۲ حلقه مار سمی در مهاباد تا ۲۵۰ هزار مترمربع از معابر شوش آسفالت شد و کاشت ۳.۵ میلیون اصله درخت در فضاهای شهری، معابر فرعی و کمربند سبز مشهد را بخوانید.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته گذشته شهرهای ایران در عرصه‌های مختلف عمرانی و فرهنگی شاهد رویدادهای مهمی بود، در این بسته خبری ایمنا، (کوتاه از شهرهای ایران) سرفصل مهمترین رویدادهای خبری این حوزه را مرور می‌کنیم..

۱۲ حلقه مار سمی در مهاباد زنده گیری شد

سردار فداکار، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: طی ۲ هفته گذشته ۱۲ حلقه مار سمی که با ورود به واحدهای مسکونی و عمومی باعث وحشت مردم شده بودند، با تلاش مأموران امدادی زنده گیری شد.

۲۵۰ هزار مترمربع از معابر شوش آسفالت شد

سیدعبدالحسین حسینی، شهردار شوش گفت: ۵۰۰ هزار مترمربع از بافت ناکارآمد شهری شوش نیاز به آسفالت و زیرسازی دارد که نیمی از این خیابان‌ها با اعتبار ۹۳۰ میلیارد ریال تاکنون ترمیم و آسفالت شده است.

کاشت ۳.۵ میلیون اصله درخت در فضاهای شهری، معابر فرعی و کمربند سبز مشهد

علی نجفی، معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در این خصوص اظهار کرد: حدود ۳.۵ میلیون اصله درخت در فضاهای شهری، معابر فرعی و کمربند سبز مشهد کاشته شده که بیشتر از گونه‌های زبان گنجشک، توت، سرو کوهی، اقاقیا، انواع سرو، انواع کاج، چنار، پسته وحشی و بلوط است.

تکمیل مجموعه گردشگری «جهان کوچک» ملایر ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد

مجید فرجی، شهردار ملایر گفت: تکمیل مجموعه تفریحی، توریستی و گردشگری مینی‌وُرلد (جهان کوچک) ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که ۲۰ میلیارد تومان اعتبار از منابع ملی در بودجه سال ۱۴۰۲ برای این طرح مصوب شده است.

جمع‌آوری ۲۵۰۰ سگ ولگرد از سطح شهر زنجان طی یک سال گذشته

غلامحسن احمدی، معاون خدمات شهری شهرداری زنجان با تاکید بر جمع‌آوری سگ‌های ولگرد از سطح شهر، گفت: شهرداری زنجان آماده همکاری برای اجرای طرح‌های پیشنهادی در این خصوص است.

اهمیت شرق تبریز در چشم‌انداز توسعه شهری

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز بر اهمیت شهرک‌های موجود در شرق این کلانشهر در چشم انداز توسعه شهری تاکید کرد.

کد خبر 665721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.