اجرای فاز ۲ کنارگذر غربی گرگان جزو اولویت‌های شهری نیست

عضو شورای اسلامی شهر گرگان گفت: موضوع اجرای فاز دو کنارگذر غربی این شهر مورد بررسی قرار گرفته است اما در حال حاضر این پروژه با وجود تأثیر زیاد آن به‌لحاظ ترافیکی، جزو اولویت‌های شهری نیست.

به‌گزارش خبرنگار ایمنا، مهران کاظم‌نژاد امروز _چهارشنبه دهم خردادماه_ در هشتادویکمین جلسه کمیسیون توسعه عمران و حمل‌ونقل شهری شورای اسلامی شهر گرگان اظهار کرد: موضوع اجرای فاز دو کنارگذر غربی این شهر مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: این پروژه تأثیر زیادی در آینده شهر گرگان به‌لحاظ ترافیکی و توسعه شهری خواهد داشت اما در حال حاضر از اولویت‌های شهری نیست.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان تصریح کرد: پیگیری طرح‌هایی که در دست اقدام شهرداری است و پروژه‌ها و معابر مصوب در طرح جامع شامل تکمیل محور کوی‌طبیعت و اتصال آن به‌محور جرجان و اجرای روگذر تقاطع کاشانی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: طرح محور نیایش و معابر دیگری مانند اجرای محور تالار به‌سمت قلعه حسن و تعریض‌ها و بازگشایی‌هایی که نیمه‌تمام مانده است مانند کوی گرگان جدید و چهارراه استاندارد به‌سمت کوی انقلاب مورد تاکید قرار گرفت و پیگیری‌ها در مورد آن انجام شد.

کاظم‌نژاد ادامه داد: در این جلسه علنی، پروژه‌های شنبه‌های جهادی شهرداری که در محله‌های دارای بافت‌های فرسوده و حاشیه‌ای در مدت زمان بسیار محدود انجام گرفته است، مورد بررسی قرار گرفت.

عضو شورای اسلامی شهر گرگان اضافه کرد: اعضای شورای اسلامی این شهر و مشاوران بر ادامه این‌گونه پروژه‌ها با لزوم تأمین مالی و مدیریت زمان همراه با کیفیت اجرا در نقاط کم‌برخوردار تاکید کردند.

کد خبر 664606

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.