اعزام کاروان نور به سرزمین وحی آغاز شد

امسال ۲۰ فعال قرآنی در قالب کاروان نور به حج تمتع مشرف می‌شوند که روند اعزام اعضای این کاروان از استان‌های مختلف آغاز شده است.

به گزارش ایمنا، امسال ۲۰ فعال قرآنی از ۱۲ استان کشور در قالب کاروان نور به حج تمتع مشرف می‌شوند که روند اعزام اعضای این کاروان از دیروز آغاز شده است و برخی از اعضای کاروان نور وارد مدینه منوره شدند.

اعضای کاروان نور قرار است در مسجدالنبی و مسجدالحرام به اجرای برنامه‌های متنوع قرآنی بپردازند. همچنین براساس برنامه‌ریزی بعثه مقام معظم رهبری، برخی از اعضای این کاروان، مدینه اول و برخی دیگر مدینه دوم هستند تا در مدت ایام حج تمتع برنامه‌های قرآنی را در سرزمین وحی اجرا کنند.

محمدتقی میرزاجانی، رئیس دبیرخانه کمیته اعزام و دعوت از قاریان قرآن کریم در این باره اظهار کرد: متوسط سن اعضای کاروان اعزامی کشورمان به حج تمتع امسال حدود ۳۶ سال است.

احمد ابوالقاسمی از تهران به عنوان سرپرست کاروان، محمدحسین سعیدیان از تهران، امید حسینی‌نژاد از خراسان‌رضوی، محسن یاراحمدی از لرستان، علی‌اکبر کاظمی از یزد، محمداسماعیل خورشیدی از قم، محمد کاظمی از تهران، سیدمحمد حسینی‌پور از سمنان، علیرضا عتیق‌زاده از زنجان، رسول تمجید از اردبیل، محمد موحدیان عطار از تهران، علی غلامی از قزوین، علی کبیری از مازندران، محمدمهدی روحانی از فارس، محمدرضا جاهدی‌نیا حافظ قرآن از خراسان رضوی و گروه همخوانی و مدیحه‌سرایی میعاد از خوزستان متشکل از باقر سواری، علی سواری، یاسر سواری، منصور علوی‌مرام و ایوب تمیمی در کاروان نور حضور دارند.

کد خبر 664155

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.