جانشین فراجا: زیرساخت‌ پایش هوایی مرزها فراهم شود

جانشین فرماندهی فراجا گفت: استفاده از ظرفیت پهپادی در تأمین امنیت مرزها بسیار حائز اهمیت بوده و استفاده از این ظرفیت در کنترل مرزها بازدارنده خواهند بود.

به گزارش ایمنا، سردار قاسم رضایی در جلسه مشترک با امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی که در شهرستان زابل برگزار شد، با واکاوی درگیری روز گذشته مرزبانان غیور فراجا با طالبان در نقطه صفر مرزی و همکاری مطلوب مرزبانی و ارتش، اظهار کرد: روز گذشته همکاری بسیار عالی بین مرزبانی فراجا و نیروی زمینی ارتش انجام شد.

وی افزود: در عملیات روز گذشته طبق شواهد و قرائن، شروع‌کننده تیراندازی نیروهای طالبان بودند و خط قرمز مرزبانان غیور ما خاک مقدس و مرز کشور عزیزمان ایران اسلامی است و به هیچ احدی اجازه تعرض نخواهند داد.

جانشین فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: برنامه‌های ما به عنوان یک ارگان نظامی و امنیتی این است که از مرزها دفاع و حراست کنیم تا مردم ما بتوانند در امنیت کامل در حاشیه مرزها و مرکز زندگی کنند.

وی با اشاره به ایجاد بستر و زیرساخت پایش هوایی و استفاده از پهپاد در مرزها توسط مسئولان مربوطه، گفت: استفاده از ظرفیت پهپادی در تأمین امنیت مرزها بسیار حائز اهمیت بوده و استفاده از این ظرفیت در کنترل مرزها بازدارنده خواهند بود.

منبع: فارس

کد خبر 664014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.