رصد وضعیت تبلیغی شهرستان‌های کم برخوردار

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: این معاونت در حال رصد فعالیت‌های تبلیغی در سطح استان بوده و بر اساس آمایش سرزمینی و جمعیتی، برنامه‌ریزی‌های سفرهای درون استانی دنبال خواهد شد.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام اظهار کرد: با رویکرد تمرکززدایی، رصدهای تبلیغی انجام و اعزام مبلغ و آموزش‌های تخصصی هدفمندتر در مراکز کم برخوردار و مستعد استان اصفهان برگزار می‌شود.

وی با بیان این که یکی از مشکلات موجود در حوزه فرهنگ، موازی‌کاری و عدم شبکه‌سازی است، گفت: سعی بر این است که تمام تصمیمات مورد نیاز در شورای فرهنگ عمومی هر شهرستان که بالاترین جایگاه در تصمیم سازی و تصمیم‌گیری در حوزه فرهنگ است، انجام و ابلاغ شود.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان خاطرنشان کرد: در قدم اول در شهرستان‌های سمیرم، شهرضا، لنجان و فلاورجان و در قدم دوم در شهرستان‌های داراب، نائین و خور و بیایانک این جلسات برگزار و به همین منظور کمیته‌ای با هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی، مدیران حوزوی برادران و خواهران و ائمه جمعه برای بررسی و رصد موضوعات و مسائل مورد نیاز شهرستان‌ها در حوزه خانواده، تعمیق ایمان و باور دینی، کودک و نوجوان و دیگر حوزه‌های مورد نیاز تشکیل شده است.

اهتمام تصریح کرد: تکریم، تجلیل و بزرگداشت چهره‌های شاخص و اثرگذار تبلیغی هر استان از برنامه‌هایی است که معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان به منظور معرفی و الگوبرداری برای نسل جوان عرصه‌های تبلیغ در هر شهرستان انجام می‌شود و پیگیر آن هستیم تا در آینده همانند شهر اصفهان که تا به امروز هفت چهره ماندگار تبلیغی معرفی شده است، در هر شهرستان نیز معرفی چهره ماندگار تبلیغ داشته باشیم.

کد خبر 663976

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.