تلاش ما بهبود کیفیت فوتبال و فوتسال اصفهان است

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان گفت: یکی از دغدغه‌های استان بالا بردن کیفیت مسابقات است و به رغم اینکه استاندارد ها به لحاظ فنی فراهم است اما بیشتر دغدغه ما کیفی سازی در همه ابعاد است.امیدوارم شاهد ارتقای فوتبال استان در بخش بانوان و آقایان باشیم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، مراسم اختتامیه لیگ‌های فوتبال استان اصفهان فصل ۱۴۰۱-۱۴۰۲ امروز_جمعه پنجم خردادماه_ در سالن همایش‌های شهید دادمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان با حضور مدیران شهری، ورزشی و عوامل تیم‌های برتر مسابقات رده‌های مختلف استان اصفهان برگزار شد.

علی طاهری با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص برگزاری این مراسم اظهار کرد: امروز شاهد برگزاری جشن اختتامیه فوتبال و فوتسال بودیم و بیشتر توان خود را برای برگزاری یک مراسم که در خور شأن فوتبال استان باشد به کار گرفتیم. امروز از ساعت هشت صبح میزبان جامعه فوتبال در بخش بانوان و آقایان هستیم و خرسندیم که تا این لحظه زمینه رضایت باشگاه‌ها را فراهم کرده‌ایم.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های استان بالا بردن کیفیت مسابقات است و به رغم اینکه استانداردها به لحاظ فنی فراهم است، اما بیشتر دغدغه ما کیفی سازی در همه ابعاد است. امیدوارم شاهد ارتقای فوتبال استان در بخش بانوان و آقایان باشیم، چراکه متأسفانه فوتبال اصفهان با این قدمت و سابقه مربیان ملی کمی دارد که این موارد باید اصلاح شود و باید از فدراسیون مطالبه گری کنیم.

بهترین استان از لحاظ برگزاری مسابقات هستیم

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به وضعیت برگزاری مسابقات اصفهان خاطرنشان کرد: آمار و ارقام نشان می‌دهد که یکی از بهترین استان‌ها در برگزاری مسابقات هستیم و طی جلسه‌ای که با سهیل مهدی داشته‌ایم بحثی کیفی سازی این رقابت‌ها مطرح شده است.

وی ادامه داد: به هر حال امیدوارم بتوانیم در استان و کشور شاهد حضور نمایندگان اصفهان در دو بخش آقایان و بانوان در رشته‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی باشیم چراکه لیگ پویا که به لحاظ کیفی سطح بالایی داشته باشد به رشد فوتبال کمک خواهد کرد. ریاست فدراسیون بر فوتبال بانوان تاکید بسیاری دارد و ما نیز حمایت‌های لازم را از تیم‌هایی که اسپانسر ندارند، خواهیم کرد.

حضور نایب رئیس بانوان بهترین اتفاق اساس‌نامه بود

طاهری با تشریح بهبود وضعیت فوتبال و فوتسال بانوان در بخش مدیریتی خاطرنشان‌کرد: جلسات متعددی را با هیئت‌های شهرستان‌ها برگزار خواهیم کرد. معتقدم یکی از اتفاقات خوبی که در اساس‌نامه‌های جدید رخ داده حضور نایب رئیس بانوان به عنوان عضو هیئت رئیسه هیئت‌های شهرستان‌ها است که می‌تواند مطالبه گری کند.

وی در خصوص فوتبال ساحلی افزود: در خصوص فوتبال ساحلی باید بگویم که جلیل حداد سال‌های زیادی برای فوتبال ساحلی زحمت کشید و قدردان تلاش‌های وی هستیم، اما باتوجه به زیر ساخت‌های ضعیف استان صنعت فرش حداد کمی از تیم داری دلسرد شد.

با ریسک‌پذیری امتیاز تیم فوتبال ساحلی را در اختیار گرفتیم

رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان با اشاره به خرید امتیاز تیم فوتبال ساحلی صنعت فرش حداد تصریح کرد: طی جلسه‌ای که با مسئولان شهری و نماینده مجلس داشتیم برنامه‌هایی در خصوص تقویت زیر ساخت‌ها در نظر گرفته شد و با کمی ریسک پذیری این تیم را تحت پوشش گرفتیم.

وی ادامه داد: در دوبازی ابتدایی دو پیروزی کسب کردیم و امیدواریم با تقویت زیر ساخت‌ها نتایج بهتری کسب کنیم. فکر می‌کنم زمین ساحلی ناژوان تا نیم فصل تحت اختیار ما قرار بگیرد.

از سال گذشته تاکنون ۴ هزار مسابقه برگزار شد

در ادامه نیز مهدی عارفیان، رئیس سازمان مسابقات هیئت فوتبال استان اصفهان اظهار کرد: از شهریور ماه سال گذشته در رده‌های برتر بانوان و آقایان چهار هزار مسابقه برگزار شد و امروز نزدیک به ۱۰ هزار بازیکن و عوامل اجرایی رقابت‌ها درگیر این مراسم بودند. مراسم اختتامیه در سه بخش لیگ دسته اول، بانوان و لیگ برتر استان در حال برگزاری است.

وی افزود: از معدود استان‌هایی هستیم که در تمامی رده‌های سنی رقابت‌های خود را به صورت منظم برگزار می‌کنیم و از این حیث بهترین لیگ را در بین استان‌های کشور داریم.

دو تیم شایسته ما جواز حضور در لیگ برتر را گرفتند

رئیس سازمان مسابقات هیئت فوتبال اصفهان در تشریح وضعیت مسابقات بانوان خاطرنشان کرد: برای بانوان در دو قسمت فوتبال و فوتسال برنامه ریزی کردیم که رقابت‌های فوتسال به پایان رسید و به زودی مسابقات فوتبال نیز برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: قهرمان لیگ برتر به لیگ‌مناطق کشور صعود می‌کند و خوشبختانه دو تیم خوب مناطق کشور که رده‌های پانزده سال ذوب آهن و پادما یدک بودند جواز رقابت‌های لیگ برتر کشور را کسب کردند و در کنار تیم‌های دیگر خواهند بود. قهرمان لیگ دسته دوم به دسته اول و تیم قهرمان دسته اول به لیگ برتر صعود خواهد کرد.

کد خبر 663576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.