آمار واکسیناسیون و کرونا ایران یکم خرداد؛ ۶ فوتی و ۵۹ ابتلای جدید

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون، ابتلاء، بهبودیافتگان و جان‌باختگان ناشی از بیماری کرونا را در کشور اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آمار جدید ابتلاء به ویروس کرونا را در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _دوشنبه، یکم خردادماه_ به شرح زیر اعلام کرد:

در این بازه زمانی، بر پایه جدیدترین نتایج آزمایش‌های کرونا در کشور، ۵۹ نفر مبتلای جدید شناسایی شد که با احتساب این تعداد، مجموع مبتلایان به کرونا در کشور تا امروز به هفت میلیون و ۶۱۱ هزار و ۲۸۳ نفر رسیده است.

از تعداد بیماران بستری در کشور تاکنون هفت میلیون و ۳۶۴ هزار و ۹۷۶ نفر بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

در ۲۴ ساعت گذشته، شش بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست دادند و با احتساب این آمار، از ابتدا تا کنون ۱۴۶ هزار و ۲۴۲ نفر در کشور بر اثر بیماری کرونا جان باخته‌اند.

از شمار مبتلایان شناسایی‌شده، ۳۹ نفر بستری‌های بیمارستان به‌شمار می‌روند و ۲۲۷ نفر از مبتلایان کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در ایران؛ یکم خرداد

وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آخرین آمار واکسیناسیون کرونا در کشور را اعلام کرد: بر اساس آخرین آمار تا امروز _دوشنبه، یکم خردادماه_ درمجموع ۶۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۳۹۷ نفر نوبت اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

همچنین ۵۸ میلیون و ۶۱۴ هزار و ۲۱۷ نفر نوبت دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۸ هزار و ۲۸۷ نفر نوبت سوم واکسن را تزریق کرده‌اند.

با احتساب این تعداد، مجموع نوبت‌های تزریق واکسن در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۳۰ هزار و ۹۰۱ مورد رسید.

کد خبر 662841

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.