۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۶
لوگوی جام جهانی ۲۰۲۶ رونمایی شد + عکس

از لوگوی بیست‌وسومین دوره مسابقات جام جهانی فوتبال رونمایی شد.

به گزارش ایمنا، در حالی که به آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۲۶ سه سال باقی مانده، فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) با مشارکت میزبانان بیست‌وسومین دوره این رقابت‌ها یعنی آمریکا، کانادا و مکزیک امروز _پنجشنبهبیست‌وهشتم اردیبهشت‌ماه_ به وقت تهران از لوگوی رسمی این مسابقات در شهر لس‌آنجلس واقع در ایالت کالیفرنیای آمریکا رونمایی کرد؛ لوگویی که بسیار ساده است و اعداد «۲» و «۶» به همراه جام قهرمانی این تورنمنت معتبر در آن دیده می‌شود. لوگوی جام جهانی ۲۰۲۶ توسط رونالدو نازاریو، اسطوره فوتبال برزیل در این مراسم رونمایی شد، کسی که با سلسائو قهرمانی در جام‌های جهانی ۱۹۹۴ و ۲۰۰۲ را تجربه کرده است.

جانی اینفانتینو، رئیس فیفا در این مراسم اظهار کرد: "ما ۲۶ هستیم" یک شعار است. این لحظه‌ای است که سه کشور و یک قاره به طور جمعی می‌گویند "ما متحد هستیم تا از جهان استقبال کنیم و بزرگترین، بهترین و جامع‌ترین جام جهانی فیفا را برگزار کنیم." این تورنمنت هر کشورِ میزبان و هر تیم شرکت‌کننده را قادر می‌سازد تا صفحه خود را در کتاب‌های تاریخ جام‌های جهانی فیفا بنویسد و این برند منحصربه‌فرد (اشاره به لوگوی مسابقات) گامی بزرگ در این راه تا سال ۲۰۲۶ است.

وی افزود: تنها در چند ساعت، ۱۶ شهر میزبان شگفت‌انگیز، با راه‌اندازی برندهای توسعه یافته توسط فیفا، رنگارنگ‌تر و هیجان‌انگیزتر خواهند شد. این هویت‌های شهری منحصربه‌فرد مظهر مردم و مکان‌های سرگرم‌کننده و خارق‌العاده‌ای هستند که در سال ۲۰۲۶ تجربه‌ای منحصربه‌فرد را به هواداران فوتبال ارائه می‌دهند. در حالی که ما امشب اینجا در لس‌آنجلس با هم جشن می‌گیریم، یک قاره در حال گرفتن جشنی است که تمام دنیا تنها سه سال دیگر در آمریکای شمالی برای بزرگ‌ترین نمایش فوتبالی به هم ملحق می‌شوند.

واکنش‌ها اما در شبکه‌های اجتماعی به لوگوی جام جهانی ۲۰۲۶ منفی بوده است و بسیاری از کاربران این لوگو را بسیار ساده و عاری از هرگونه از اِلمان‌های سه کشور میزبان این رویداد مهم دانسته‌اند.

رونمایی لوگوی جام جهانی

رونمایی لوگوی جام جهانی

رونمایی لوگوی جام جهانی

رونمایی لوگوی جام جهانی

کد خبر 661954

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.