۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
برنامه هفته پایانی لیگ برتر هندبال

هفته بیست‌ودوم لیگ برتر هندبال امروز با پنج دیدار آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، هفته بیست‌ودوم و پایانی لیگ برتر هندبال امروز _چهارشنبه بیست‌وهفتم اردیبهشت‌ماه_ با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف آغاز می‌شود.

برنامه کامل دیدارهای هفته بیست و دوم به این شرح است:

۱- فولاد مبارکه سپاهان - رعد پدافند البرز / ساعت ۱۶:۰۰

۲- نیروی زمینی شهید شاملی کازرون - پیکان خراسان رضوی / ساعت ۱۶:۰۰

۳- پرواز هوانیروز - زغال‌سنگ طبس / ساعت ۱۶:۰۰

۴- زاگرس اسلام‌آباد - نفت و گاز گچساران / ساعت ۱۶:۰۰

۵- سپاهان نوین - صنعت مس کرمان / ساعت ۱۶:۰۰

با توجه به جدول رده‌بندی صعود سپاهان اصفهان، نیروی زمینی شهید شاملی کازرون، صنعت مس کرمان و سپاهان نوین با ایستادن در رده‌های اول تا چهارم به مرحله نهایی قطعی شده است.

گیتی‌پسند با توجه به استراحت در هفته پایانی لیگ، با ۲۳ امتیاز و قرار گرفتن در رده پنجم جدول رده‌بندی به کار خود در لیگ سی‌وپنجم پایان داد.

زغال‌سنگ طبس، نفت و گاز گچساران، زاگرس اسلام‌آباد، پیکان خراسان رضوی، رعد پدافند البرز و پرواز هوانیروز نیز در رده‌های ششم تا یازدهم جای گرفته‌اند، اما در انتهای جدول شرایط خاصی حاکم است زیرا با توجه به تساوی امتیازات دو تیم رعد پدافند البرز و پرواز هوانیروز، با در نظر گرفتن تفاضل گل دیدارهای رودرروی این دو تیم، این تیم رعد پدافند البرز است که در لیگ برتر خواهد ماند.

تنها در یک حالت تیم پرواز هوانیروز می‌تواند سال آینده را در لیگ برتر باقی بماند و آن این است که در دیدارهای هفته بیست‌ودوم، تیم رعد بازنده و تیم پرواز برنده باشد، تیم ستارگان دشستان نیز از چند هفته پیش سقوط خود را قطعی کرد.

کد خبر 661718

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.