بازدید رهبر انقلاب از سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

رهبر معظم انقلاب اسلامی از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران دیدن کردند.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر رهبر انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح امروز (یکشنبه) با حضور در محل مصلی تهران از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند. رهبر انقلاب اسلامی در این بازدید ضمن گفتگو با ناشران و فعالان عرصه کتاب و قلم، در جریان تازه‌های نشر قرار گرفتند.

رهبر انقلاب در جریان این بازدید با تأکید بر فعالیت در حوزه کودکان فرمودند: در مسئله کودکان هر چقدر می‌توانید هم از لحاظ کمیت هم از لحاظ کیفیت کار کنید، یعنی بتوانید کودکان و نوجوانان را جذب کنید. هنوز که هنوز است این داستان‌های خارجی مربوط به کودک بر مجموعه‌ی کارها غلبه دارد که این خیلی عیب بزرگی است.

رهبر معظم انقلاب همچنین خطاب به مرتضی سرهنگی از نویسندگان دوران دفاع مقدس تاکید کردند: ما کارهایی که از برکات فعالیت شماست را همینطور به تدریج می‌بینیم. این خاطرات و اینها که چاپ می‌شود در واقع منشأش شما هستید. خدا ان‌شاءالله حفظتان کند.

برگزاری این رویداد مهم فرهنگی و بین‌المللی از سال ۱۳۶۶ در زمان ریاست جمهوری آیت‌الله خامنه‌ای آغاز شده و پس از آن در اکثر سال‌های برگزاری ایشان در نمایشگاه کتاب حضور یافته‌اند. بازدید رهبر انقلاب از سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب، پس از سه سال و باتوجه به پایان یافتن محدودیت‌های کرونایی انجام شد.

کد خبر 661138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.