پیش‌بینی بارش برف و باران برای ۱۲ فروردین‌ماه در جاده‌های شمالی

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به ورود توده هوای سرد از سمت شمال‌غرب به کشور، اعلام‌ کرد: فردا (شنبه) بارش برف و باران محورهای شمالی کشور را در برمی‌گیرد و لازم است مسافران نوروزی با توجه به شرایط جوی احتیاط لازم را رعایت کنند.

به گزارش ایمنا، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: فردا_شنبه دوازدهم فروردین‌ماه_ در جاده‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران خواهیم داشت.

این سازمان برای فردا ضمن پیش بینی بارش برف و باران در محورهای شمالی از بارش برف و باران، رعد و برق و وزش باد شدید و کولاک برف در نقاط مستعد بارش تگرگ، کاهش محسوس دما و در نواحی مستعد همراه با خیزش گرد و خاک در جاده‌های استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، زنجان، کردستان، البرز، قزوین، تهران، سمنان، گیلان، مازندران، گلستان، چهارمحال و بختیاری، همدان، قم، اصفهان، مرکزی، کرمان، فارس، سیستان و بلوچستان و یزد خبر داد.

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از کاربران جاده‌ای و مسافران خواست ضمن کسب آخرین اطلاعات وضعیت راه‌ها از سامانه‌های اطلاع رسانی ۱۴۱، هنگام تردد احتیاط لازم را داشته و اقدامات پیشگیرانه انجام دهند.

منبع: ایرنا

کد خبر 651501

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.