۹ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۹
پیکانی‌ها چشم‌انتظار سامان فلاح

سامان فلاح، مدافع جوان ملی‌پوش تیم فوتبال پیکان که به‌علت سانحه رانندگی مدتی در بیمارستان بستری بود یک‌ماه دیگر می‌تواند به تمرینات خودروسازان اضافه شود و در لیگ برتر به‌میدان برود.

به گزارش خبرنگار ایمنا، سامان فلاح، مدافع جوان و آینده‌دار تیم فوتبال پیکان تهران قرار بود در اردوی تیم ملی با کادرفنی جدید حاضر شود، اما در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ یک بدشانسی بزرگ، اتفاق تلخی را برای وی رقم زد. فلاح بعد از دیدار هفته بیست‌وسوم لیگ برتر، باتوجه به اینکه یکی از مدعوین امیر قلعه نویی به تیم ملی بود، از مجتبی حسینی سرمربی پیکان مرخصی گرفت تا دو روز برای دیدار با خانواده‌اش به شمال کشور سفر کند اما در مسیر بازگشت، اما اتومبیل حامل این مدافع خوب و توانمند فوتبال‌مان دچار واژگونی و سانحه ناگوار شد.

مدافع جوان خودروسازان در این تصادف با یک خوش‌شانسی بزرگ مواجه شد و جان سالم به درد برد، اما باوجود اینکه شکستگی خاصی نداشت، به‌خاطر زخم‌های ایجادشده در بدن و همچنین کوفتگی شدید در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد. همچنین یکی از همراهان خود را به تراژیک‌ترین شکل‌ممکن از دست داد و دیگر همراه وی به‌دلیل شدت مصدومیت به کما رفت.

فلاح طی روزهای گذشته در بخش مراقبت‌های ویژه حضور داشت، اما با بهبودی نسبی حالش به بخش انتقال یافت و روزبه‌روز به بهبودی کامل نزدیک شد و در روزهای گذشته شاهد مرخص‌شدن این مدافع ملی پوش از بیمارستان بودیم و حالا فلاح تلاش می‌کند پس از بهبودی کامل تمرینات خود را شروع کند تا آماده بازگشت به زمین فوتبال شود.

سامان فلاح این روزها به استراحت در منزل می‌پردازد و در تمرینات پیکان هم شرکت نمی‌کند تا شرایط جسمانی مناسب گذشته را به‌دست بیاورد و بتواند به فوتبال برگردد. امروز نیز سیدمجتبی حسینی، سرمربی پیکان در کنفرانس‌خبری قبل از مصاف با فولاد خوزستان اعلام کرد که مدافع ملی‌پوش تیمش تا حدود یک‌ماه آینده شرایط بازی کردن را به دست می‌آورد.

البته با اعلام برنامه مسابقات لیگ برتر مشخص شد که پیکان در روزهای شانزدهم و بیست‌وسوم اردیبهشت‌ماه دو بازی حساس و مهم خود را با پرسپولیس و سپاهان برگزار می‌کند. اتفاق ویژه برای سامان فلاح این است که با بهبودی کامل و بازگشت به تمرینات پیکان و بنا بر زمانی که سرمربی خودروسازان برای بازگشت او اعلام کرده، این مدافع می‌تواند در دو بازی مهم با پرسپولیس و سپاهان بار دیگر تیم خود را همراهی کند.

بدین ترتیب سامان فلاح از دیدار آینده تیم فوتبال پیکان تهران در برابر فولاد خوزستان خط خورد؛ تقابلی که از ساعت ۱۹:۳۰ روز دهم فروردین‌ماه در چارچوب هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر به‌انجام خواهد رسید و کادرفنی پیکان تهران باتوجه به غیبت سامان فلاح، ناچار به اعمال تغییرات در خط‌دفاعی‌اش خواهد بود.

کد خبر 651095

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.