عصبانیت عربستانی‌ها از تصمیم هروه رنار!

پس از اینکه شایعاتی مبنی‌بر نشستن سرمربی تیم ملی فوتبال مردان عربستان بر روی نیمکت تیم ملی زنان فرانسه مطرح شد، انتقادات زیادی از سوی رسانه‌های عربستانی به‌وجود آمد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، در شرایطی که هروه رنار _سرمربی فرانسوی_ همچنان با عربستان قرارداد دارد، صحبت‌هایی جدی مبنی بر بازگشتش به فرانسه برای هدایت تیم ملی زنان کشورش مطرح شده است و بسیاری از رسانه‌ها این فیفادی را آخرین اردوی تحت هدایت وی دانستند؛ این شرایط و باخت به ونزوئلا در بازی دوستانه سبب بالا گرفتن انتقادها علیه این سرمربی شده است.

رسانه گل عربستان در این‌باره نوشت: هروه رنار موظف بود در هنگام اعلام لیست بازیکنان جدید، تمرکز سبزها را با ایجاد ثبات حفظ کند تا هماهنگی تیم تحت تأثیر قرار نگیرد و بازیکن تازه وارد بتوانند عملکرد مورد نیاز خود را به مرور ارائه دهند. اما رنار دقیقاً برعکس عمل کرد، او دو بازیکن جدید در دفاع، یک بازیکن در وسط و سه بازیکن در خط حمله آورد که عملکرد جمعی تیم را بسیار ضعیف کرد. دلیلی که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد، شایعات پیرامون آینده هروه رنار است که نیاز به دخالت قاطع فدراسیون فوتبال عربستان و صدور بیانیه دارد. باید وضعیت به طور کامل برای مردم و رسانه‌ها روشن شود.

منابع فرانسوی اصرار دارند که رنار قرارداد خود را با فدراسیون عربستان فسخ می‌کند و به سمت سرمربیگری تیم ملی زنان فرانسه می‌رود اما منابع سعودی این موضوع را کاملاً تکذیب می‌کنند و کاملاً اجتناب‌ناپذیر است که بازیکنان از شایعات متاثر شوند. این رسانه همچنین در ادامه انتقادش تاکید کرده باید این پرونده حل شود و موضوع به‌طور کامل چه با تداوم حضور رنار و چه با خروج این سرمربی از ریاض مختومه شود.

کد خبر 650157

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.