ثبت درخواست خودروی داخلی برای جاماندگان از ۷ فروردین

سخنگوی وزارت صمت گفت: جاماندگان طرح یکپارچه فروش و متقاضیانی که به دلایل مختلف حساب وکالتی آن‌ها به موقع اعلام نشده بود، می‌توانند در روزهای هفتم و هشتم فروردین با ورود به سامانه esalecar.ir خودروی خود را انتخاب کنند.

به گزارش ایمنا، امید قالیباف اظهار کرد: برخی از متقاضیانِ حائز شرایط ثبت‌نام در طرح عرضه یکپارچه خودروهای داخلی، به دلایل مختلف موفق به ثبت درخواست خودرویی خود در بازه تعیین شده _بیست‌وششم لغایت بیست‌ونهم اسفندماه_ نشدند، وزارت صمت برای آن دسته از متقاضیان که پیش‌نیاز ثبت‌نام در این طرح (تعریف حساب وکالتی به‌نفع سازمان حمایت و واریز ۱۰۰ میلیون تومان) را انجام داده و توسط بانک‌ها تأیید شده‌اند، فرصتی در نظر گرفته که بتوانند در روزهای دوشنبه (هفتم فروردین) و سه‌شنبه (هشتم فروردین) که سایت مجدد بازگشایی و فعال می‌شود، درخواست خود برای خودروی مورد نظر را ثبت کنند.

وی ادامه داد: تعدادی از متقاضیان به‌سبب اشتباه خود در وکالتی کردن حساب به نام (به نفع) سازمان حمایت، یا به دلیل ترافیک ثبت‌نام کنندگان در سامانه یا اختلال‌های دیگر همچون عدم تطابق کد ملی با شماره تماس، عدم تأیید بانک در وکالتی شدن حساب مشتری از ثبت‌نام در موعد مقرر باز ماندند.

سخنگوی وزارت صمت گفت: حدود ۹۲۰ هزار نفر در بزرگ‌ترین طرح عرضه خودرو، حساب وکالتی ایجاد کردند که از این میزان، حدود ۲۰ هزار نفر نتوانستند ثبت‌نام خود را نهایی کنند.

قالیباف تاکید کرد: زمان ثبت‌نام هیچ تأثیری در اولویت‌بندی تحویل خودروها ندارد؛ اولویت‌های تحویل براساس برنامه زمان‌بندی تولید خودروسازان در انتهای فروردین اعلام می‌شود.

کد خبر 650060

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.