معاون اول رئیس‌جمهور به جمع کاروان‌های راهیان نور پیوست

معاون اول رئیس‌جمهور با حضور در منطقه عملیاتی فتح‌المبین در شوش ضمن ادای احترام به شهدای هشت سال دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره این شهدا به جمع کاروان‌های راهیان نور پیوست.

به گزارش ایمنا، محمد مخبر در مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین در یادمان شهدای فتح‌المبین نیز شرکت کرد و در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با اشاره با نامگذاری سال جدید با عنوان «مهار تورم، رشد تولید» از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: تیم اقتصادی دولت سیزدهم برنامه‌ریزی مدون و زمانبندی شده برای مهار تورم و رفع مشکلات معیشتی مردم را در سال جاری آغاز کرده است.

وی افزود: در راستای توجه به مردمی کردن اقتصاد که از مهمترین ارکان سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تأکیدات چندین سال گذشته رهبر معظم انقلاب بوده، برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است و امیدواریم با یک حرکت رو به جلو به اهداف مورد نظر در این سال برسیم.

معاون اول رئیس‌جمهور درباره رفع مشکلات استان خوزستان، تصریح کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی متنوعی برای حل مسائل این استان در زمینه‌های اشتغال، آبرسانی و فاضلاب در دولت آغاز شده است.

سردار حسن شاهوارپور، فرمانده سپاه حضرت ولی‌عصر (عج) استان خوزستان نیز در مراسم سالروز عملیات بزرگ فتح‌المبین با اشاره به دستاوردهای عملیات غرور آفرین فتح‌المبین، جانفشانی‌های رزمندگان و مردم استان خوزستان در مقابله با دشمن بعثی، گفت: امروز دشمن پس از شکست و ناامیدی در حوزه دفاعی و امنیتی در مقابله با جمهوری اسلامی به دنبال جنگ اقتصادی با ملت ایران و ناامید کردن مردم به ویژه نسل جوان ایرانی است که باید تلاش کنیم دشمن را در این عرصه همانند گذشته شکست دهیم.

منبع: ایرنا

کد خبر 649524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.