تصویب اصلاحات آیین‌نامه اجرایی لایحه مولدسازی دارایی‌های دولت

اعضای شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا اصلاحات آیین‌نامه اجرایی لایحه مولدسازی دارایی‌های دولت را پس از بحث و تبادل نظر، تصویب کردند.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا یکشنبه شب _بیست‌ویکم اسفندماه_ به ریاست آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و با حضور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام و المسلمین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه و دیگر اعضا تشکیل جلسه داد. در این جلسه اصلاحات آئین‌نامه اجرایی لایحه مولدسازی دارایی‌های دولت مطرح و پس از تبادل نظر به تصویب رسید.

موضوعاتی درباره نظارت و ضمانت‌های اجرایی، رقابت و شفافیت، نظامات مربوط به ترغیب دستگاه‌ها به مشارکت در امر مولدسازی و انطباق هرچه بیشتر احکام آئین‌نامه با ضوابط قانونی از محورهای اصلاح شده آئین‌نامه اجرایی مولدسازی دارایی‌های دولت بود.

براساس آئین‌نامه اصلاحی طرح مولدسازی، همه درآمدهای حاصل از اجرای طرح درباره اموال وزارتخانه‌های آموزش و پرورش، علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صرفاً در همان وزارتخانه و در جهت طرح‌های توسعه‌ای آنها هزینه خواهد شد. در جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا موضوع تعیین تکلیف بدهی‌های دولت به آستان قدس رضوی نیز مطرح و بررسی شد.

کد خبر 647362

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.