طرح تامین روشنایی ۲ بوستان سطح شهر زرند اجرایی شد

شهردار زرند گفت: همزمان با شب ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر، طرح تامین روشنایی دو بوستان محله‌ای شهدای مدافع حرم و هفتم تیر اجرایی شد.

علی ضیاءالدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با بیان اینکه همزمان با شب ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر طرح تأمین روشنایی دو بوستان محله‌ای شهدای مدافع حرم و هفتم تیر انجام شد، اظهار کرد: به منظور اجرای طرح جامع روشنایی در بوستان‌های سطح شهر، نورپردازی نقاط تاریک با میزان شدت نور کم در فضاهای سبز و بوستان‌های شهری در دستور کار شهرداری قرار دارد و به زودی اجرایی خواهد شد.

وی با اشاره بر ضرورت ایمن‌سازی فضاهای بی‌دفاع شهری، افزود: در فصل پاییز و زمستان با توجه به تاریک شدن زود هنگام، نیاز شهروندان به سیستم‌های روشنایی شهری بیشتر احساس می‌شود، تلاش خواهیم کرد در راستای رضایت شهروندان، ایجاد امنیت، زیباسازی و مناسب‌سازی اماکن تفریحی، مشکل روشنایی سایر بوستان‌ها نیز در روزهای آینده رفع شود.

شهردار زرند با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۰۰ پایه در بوستان‌های شهر نصب شده است، گفت: توسعه زیرساخت‌های شهری و تأمین نیازهای اولیه شهروندان برای استفاده از فضای شب یکی از مهمترین برنامه‌های شهرداری خواهد بود.

ضیاء‌الدینی با بیان اینکه به زودی بوستان‌های خیابان مطهری، خیابان باهنر، شهرک سید الشهدا زیباسازی و روشن خواهد شد، افزود: تنها درخواست ما از شهروندان حفظ و نگهداری از فضاهای سبز سطح شهر است.

کد خبر 638687

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.