مس کرمان-استقلال / ساپینتو به دنبال کسب دومین ۳ امتیاز آسان!

تیم فوتبال استقلال در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت ۱۷ مقابل مس کرمان قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، تیم فوتبال استقلال امروز _پنجشنبه سیزدهم بهمن ماه_ در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال از ساعت ۱۷ در ورزشگاه شهید باهنر میهمان مس کرمان است که با اعلام استانداری کرمان، مجوز حضور هواداران به اندازه ۳۰ درصد از ظرفیت استادیوم از سوی شورای تأمین کرمان صادر شده است.

دیدار تیم‌های مس کرمان و استقلال

ورزشگاه: شهید باهنر کرمان

داور: یاسر همرنگ

حضور هواداران: آزاد

تیم فوتبال استقلال با هشت پیروزی، شش تساوی، سه باخت و ۳۰ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. آبی‌ها هفته گذشته میزبان ملوان بودند که این تیم را با چهار گل شکست دادند. شاگردان ساپینتو اگر می‌خواهند در ادامه لیگ هم برای قهرمانی مدعی باشند، نیاز دارند مس کرمان را شکست دهند تا اختلاف امتیازشان با صدر جدول کم شود.

تیم فوتبال مس کرمان با سه پیروزی، پنج تساوی، ۹ باخت و ۱۴ امتیاز در رده چهاردهم جدول جای گرفته است. مسی‌ها هفته گذشته رودرروی پیکان به میدان رفتند که با تک گل غلامرضا ثابت ایمانی از نقطه پنالتی شکست خوردند. شاگردان حسین‌خانی اگر می‌خواهند شانس سقوط به لیگ دسته اول را برای خود کم‌رنگ کنند، نیاز دارند حداقل مقابل استقلال یک امتیاز به دست آورند.

تیم فوتبال مس کرمان امسال پس از هشت دوره غیبت در لیگ برتر در این رقابت‌ها حضور دارد، اما نتوانسته نتایج خوبی کسب کند و در مالکیت توپ، تعداد پاس، دقت پاس و نبرد هوایی بدترین تیم لیگ است و با گل نزدن در ۱۲ مسابقه، ضعیف‌ترین آمار را در این زمینه دارد.

آبی‌پوشان مقابل مس کرمان حسین حسینی را به دلیل آسیب‌دیدگی در اختیار ندارند تا همراه با محمدحسین مرادمند و مهدی مهدی‌پور از غایبان این بازی باشند، اما مصدومیت محمد محبی تمام شده است و می‌تواند تیمش را در این دیدار همراهی کند.

استقلال و مس کرمان تا کنون ۱۷ بار در لیگ برتر فوتبال مقابل یکدیگر به میدان رفتند که هفت پیروزی برای استقلال به‌دست آمده، سه پیروزی سهم مس کرمان بوده است و هفت بازی هم با نتیجه تساوی به پایان رسید.

در بازی رفت این دو تیم، استقلالی‌ها در تهران با تک‌گل کوین یامگا به پیروزی رسیدند.

کد خبر 638333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.