اجرای برنامه‌‎‌‎های نوروز ۱۴۰۲ متناسب با فضای ماه رمضان

رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: برنامه‌های حوزه گردشگری ایام نوروز متناسب با فضای ماه مبارک رمضان، تدوین و اجرا می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری تهران، سیداحمد علوی با اشاره به اجرای طرح «بهار جان‌ها» برای ایام نوروز توسط شهرداری تهران، اظهار کرد: این طرح هنوز با جزئیات در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا ارائه نشده است.

وی با تأکید بر اینکه در حال حاضر برای اعیاد رجب، شعبان و رمضان برنامه‌ریزی می‌کنیم، یادآور شد: برنامه بعدی برنامه‌ریزی برای ایام نوروز است؛ البته برنامه‌ها در کمیته‌های مرتبط بحث شده اما هنوز در کمیسیون مطرح و نهایی نشده است.

رئیس کمیته گردشگری شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه سال قبل تجربه خوبی در برنامه‌های ایام نوروز از سوی مدیریت شهری داشتیم، تصریح کرد: مدیریت شهری میزبانی خوبی از جمعیت زیادی از هموطنان داشت و برای استقبال از نوروز ۱۴۰۲ با توجه به تجربه کسب شده از سال قبل، آماده‌تر هستیم.

علوی با اشاره به همزمانی نوروز ۱۴۰۲ و ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به این موضوع، برنامه‌ریزی با سال‌های قبل متفاوت است، به‌طوری که برنامه‌های تلفیقی پیش‌بینی خواهد شد تا هر دو مناسبت را پوشش دهد؛ برای بخش گردشگری نیز متناسب با ماه مبارک رمضان پیش خواهیم رفت.

کد خبر 638132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.